Philips’ten Kavisli 4K Monitöre Yükseltin ve Anında 58 $ Tasarruf Edin


Amazon şimdi alıcılara şu anda sadece 331,49 $ karşılığında bir Philips 32 inç kavisli 4K monitör alma şansı sunuyor. Bu fırsattan yararlanmak için indirim kodu veya ekran kuponu da gerekmiyor. Müşterilerin tek yapması gereken normalde yaptıkları gibi bir sipariş vermek ve ardından yeni monitörlerinin gelmesini beklemek.

Bugün sipariş verenler, monitörlerinin Pazartesi günü en kısa sürede kapılarına indiğini görmelidir. Amazon normalde bu Philips 32 inç kavisli 4K monitörü yaklaşık 390 $’a satardı; bu, şu anki 331,49 $’lık fiyatın %15 ve 58,50 $’lık bir indirimi temsil ettiği anlamına geliyor. Özel bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, normalde yaptığınız gibi bir sipariş verin ve monitörünüzün gelmesini bekleyin.

Satın almak: Amazon’dan Philips 328E1CA 32 inç Kavisli Monitör: $331,49 | Orijinal fiyat: 390 $

Pürüzsüz Renk Geçişleri ve Detay için %120 Srgb ve %97,8 Ntsc Renk Gamı ve 1.074 Milyardan Fazla Renk Görüntüleyen Philips Ultra Geniş Renk Teknolojisine Sahip Kavisli Va Panel

Philips 32 inç kavisli 4K monitör, bu yazının yazıldığı sırada Amazon’da olası beş üzerinden 4,6 yıldızla toplam 11.500’den fazla incelemeye sahip. Bu, ultra geniş renk teknolojisi aracılığıyla 1.074 milyar renk sunan bir monitör için harika bir puan. 1500R eğriliği, monitörün güzelce sarılacağı ve her iki tarafı da görmeyi kolaylaştıracağı anlamına gelir.

Amazon bu anlaşmanın ne zaman sona ereceğini söylemiyor, bu da bu fiyattan yararlanmak isteyenlerin bunu çok geç olmadan mümkün olan en kısa sürede yapması gerektiği anlamına geliyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 4 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/upgrade-to-a-curved-4k-monitor-from-philips-and-instantly-save-58/

Yorum yapın