Peoples Equity Group, 2022 MoneyShow’da sunucu olarak seçildi


Imperium Group tarafından size getirildi

Nin temsilcileri Halk Sermaye Grubudoğrudan tüketiciye yönelik, teknoloji ve e-ticaret markası toplayıcısı olan , Mayıs 2022’deki yıllık MoneyShow’da konuşmacı olarak duyuruldu. Özel sermaye şirketleri, muhtemelen çok daha yüksek katlar veya değerlemeler için, 9 Mayıs 2022’de teknoloji yatırımı başlığı ve “alternatif yatırım” anahtar kelime sponsoru olacak.

MoneyShow, Amerika’nın en büyük akredite yatırımcı konferanslarından biridir ve kırk yıl önce kurulmuştur. Konferans, yatırımcıların varlıklarını yönetmenin karmaşıklıklarını derinlemesine eğitim ve tavsiye yoluyla daha iyi anlamalarına yardımcı olmaya odaklanıyor. 9-11 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında Las Vegas’taki Bally’s/Paris’te gerçekleştirilecek olan bu yılki etkinliğin teması, herhangi bir pazar ortamı için servet oluşturma stratejileri olacak.

Operasyon Direktörü Dakota Smith, “MoneyShow’da sunum yapma ve Amerika’daki en iyi finans uzmanlarından bazılarıyla tanışma fırsatından heyecan duyuyoruz” dedi. “Varlıklarını potansiyel olarak çeşitlendirmek için öğrenme stratejileri konusunda tutkulu bu kadar çok insan arasında olmak ilham verici olacak. Kesinlikle kaçırılmayacak bir etkinlik olacak.”

Şirketin sunumu, piyasanın bozulmasına, teknoloji yatırımlarına ve Peoples Equity Group’un şirketin satın aldığı markalarda ortak yatırımcı haline gelen akredite ve kurumsal yatırımcılar için kullandığı stratejilere odaklanacak.

Smith, “Katılımcılara piyasalarla ilgili ve eyleme geçirilebilir bilgiler vermeye hazırız” diye ekliyor.

Özel sermaye danışmanları ve fon yöneticilerinden oluşan bir panel, e-ticaretin özel sermaye alanı için neden bu kadar büyüleyici olduğu da dahil olmak üzere geçmiş yatırım projelerini grupla tartışmak için konferansta ortak sunum yapacak. Son 12 ayda e-ticaret toplayıcılarına 11.4 milyar doların üzerinde yatırım yapan bir pazar.

Smith, “Sunumumuzun herkes için hem motive edici hem de pratik olacağını umuyoruz” diyor.

Diğer yandan Peoples Equity Group, grup için 100 milyon dolarlık bir artışa öncülük eden ve son birkaç yılda diğer fintech ve toplama projeleri için borç ve özsermaye artışlarını kolaylaştıran önde gelen bir orta piyasa danışmanlık firmasıyla çalıştığını belirtiyor.

Smith, “E-ticaret satın almalarımızı ve ayrıca yapmak istediğimiz bazı tedarik zinciri ve e-ticaret üretim satın almalarını genişletmemize yardımcı olacak 100 milyon dolarlık bir yatırımcı grubunu bir araya getirmemize yardımcı oldular” diyor. “Şu anda bazı markalara özel yerleşimler için anlaşmalar konusundaki durum tespitimizi tamamlama sürecindeyiz. Yakın gelecekte bu gelişmeler hakkında daha fazla açıklama yapmayı dört gözle bekliyoruz.”

Peoples Equity Group, bu yılki MoneyShow’u etkinliğe gelen herkes için unutulmaz kılmaya hazır olduğunu söylüyor.

Smith, “Konferansın amacına derinden inanıyoruz ve insanların herhangi bir ekonomik ortamda kendilerine yardımcı olabilecek tarafsız rehberlik almalarına yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diyor.

Peoples Equity Group, e-ticaret birleşmeleri ve satın almaları alanında 25 yıllık deneyime sahiptir. Şirket, aynı anda birden fazla e-ticaret markası satın alan ve ardından verileri toplayan büyük özel sermaye gruplarıyla başarılı bir geçmişe sahiptir. Peoples Equity Group, Kurucu’nun kalmasına ve şirketin ölçeklenmesine yardımcı olmasına izin verirken, değeri 5 milyon ila 20 milyon dolar arasında değişen orta ölçekli e-ticaret işletmelerine odaklanır.

Peoples Equity Group hakkında daha fazla bilgi için lütfen bkz. veya iletişim:

Halk Sermaye Grubu
(786) 926-8945

[email protected]

Sorumluluk Reddi:

Bu makale yalnızca bilgi amaçlıdır ve Peoples Equity Group veya diğer menkul kıymetlerdeki herhangi bir hisseyi satma teklifi veya satın alma teklifi talebi teşkil etmez. Bu tür herhangi bir teklif, yalnızca şirketin Özel Yerleştirme Memorandumu uyarınca yapılacaktır. Bu genel bakış, üçüncü şahıslar tarafından sağlanan ve Peoples Equity Group tarafından doğrulanmayan projeksiyonları, değerlemeleri, tahminleri ve diğer mali verileri içerebilir veya kısmen bunlara dayanabilir. Bu bilgilere, projelerine yatırım yapmak veya başka bir amaçla güvenilmemelidir. Öngörülen veya tahmini yatırım getirilerine ilişkin herhangi bir bilgi yalnızca tahmindir ve gerçekleştirilebilecek gerçek sonuçların göstergesi veya yatırımların performansının veya şirketin yatırım yaptığı herhangi bir temel projenin tahmini olarak değerlendirilmemelidir. Altta yatan herhangi bir yöneticinin geçmiş yatırım sonuçları, şirketin gelecekteki performansının göstergesi olarak görülmemelidir.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/06/17/peoples-equity-group-named-as-presenter-at-2022-moneyshow/

Yorum yapın