Paramount+, İngiltere ve İrlanda lansmanından önce 150 uluslararası orijinal için planını duyurdu – Teknolojik Haberler


ABD’de ilk lansmanından bir yıldan fazla bir süre sonra, akış hizmeti Paramount+ 22 Haziran Çarşamba günü İngiltere ve İrlanda’da kullanıma sunulacak. Yedi yeni başlıktan oluşan uluslararası listesi, ilan edildi 2025 yılına kadar 150 uluslararası orijinal için planları da dahil olmak üzere Pazartesi günü.

Akış hizmetinin küresel genişlemesi ilk olarak Mayıs ayında duyuruldu. ABD merkezli birçok yayın hizmeti artık yeni ülkelere ve bölgelere giriyor ve yeni izleyiciler çekmek ve içerik tekliflerini dünya çapında çeşitlendirmek için uluslararası içeriğe yatırım yapıyor. Örneğin Disney+ yakın zamanda Orta Doğu ve Kuzey Afrika’daki 16 pazarda piyasaya sürüldü. Akış hizmeti, 2023 mali yılına kadar 160’tan fazla ülkeye genişlemeyi hedefliyor.

Paramount+, rakipleri Disney+, HBO Max ve Netflix’ten daha genç bir yayıncı olarak görülse de, şirket, ABD yayın hizmetleri için küresel hakimiyet yarışı devam ederken, büyük uluslararası pazarlarda genişlemeye kararlıdır.

Geçen hafta, Paramount+, TVING ile ortaklaşa Güney Kore’de piyasaya sürüldü. Ayrıca İtalya, Almanya, Fransa, Avusturya ve İsviçre’deki lansmanların 2022’nin sonunda yapılması planlanıyor. Paramount+, Afrika ve Orta Doğu 2023’te ve Hindistan’da Viacom 18 ile ortaklaşa.

Avrupa’daki pazarların geri kalanı, Paramount ve Comcast adlı yeni bir hizmet başlatmak için birlikte ortaklığa sahiptir. GökyüzüŞov Zamanı. Bu yılın ilerleyen saatlerinde hizmet Arnavutluk, Andora, Bosna-Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Macaristan, Kosova, Karadağ, Hollanda, Kuzey Makedonya, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Sırbistan’da sunulacak. , Slovakya, Slovenya, İspanya ve İsveç.

ÖncedenParamount+, bu yıl 50 yeni komut dosyası orijinaline yeşil ışık yakma konusundaki kararlılığını açıkladı. daha önce duyurulmuş “Sexy Beast” (İngiltere’den), “The Chemistry of Death” (Almanya), “Bosé” (İspanya), “Fallaci” (İtalya), “Impact” (Fransa) ve “Los Enviados” (Meksika) gibi başlıklar ), diğerleri arasında.

Pazartesi günü, Paramount+, 1970’lerde İtalyan bankacı Roberto Calvi’nin öldürülmesiyle ilgili bir belgesel dizisi olan “Tanrı’nın Bankacısının Cinayeti”; “Maske: Marie Antoinette Seri Katil” adlı bir Fransız fantezi korku dizisi; bir Alman gerilim filmi “A Thin Line”; bir Alman draması “Şeyh”; “Circeo” adlı bir İtalyan gerçek suç draması; bir Meksikalı polisiye gerilim filmi “Sinaloa’nın First Lady’si”; ve bir Meksikalı gerilim filmi “One Must Die”.

Ayrıca Paramount+’a abone olan uluslararası izleyiciler, Paramount Pictures’ın özel orijinallerini, gişe rekorları kıran filmlerini ve “Star Trek: Strange New Worlds”, “Halo”, “First Lady” ve daha fazla.

“Paramount’un hikayesi Hollywood’daki en uzun süredir devam eden stüdyoyla başladı ve bugün dünyanın her yerindeki izleyiciler için hit yaratan ve artık tek bir yerde yaşayan dünya çapındaki prodüksiyon stüdyolarımızla dünyaya yayıyoruz: Paramount+,” EVP ve Uluslararası Genel Müdür Marco Nobili bir açıklamada söyledi. “Hizmet uluslararası olarak genişlemeye devam ettikçe, Paramount+ abonelerine inanılmaz bir değer sunarken 2025 yılına kadar 150 uluslararası orijinali devreye almayı planlarken, içeriğin küresel olarak seyahat etmesi ve yetenekler ve içerik oluşturucular için bir fırsatlar dünyası açması için büyük bir fırsat var.”

Bugün şirket ayrıca bir drone gösterisi Birleşik Krallık’taki en büyük drone gösterisi olan 600 uçağın yer aldığı Birmingham’da Gösteri, izleyicilere akış hizmetinin yedi günlük ücretsiz deneme sürümünü veren bir QR koduna sahip olacak. Paramount Global bunu daha önce bilimkurgu dizisi “Halo”yu Mart ayında tanıtmak için yapmıştı, ancak 400 dron Austin, Texas’ın üzerinde uçuyor.

İngiltere ve İrlanda’daki potansiyel aboneleri daha da heyecanlandırmak için Paramount+, iki dakikalık teaser başrollerini Uma Thurman ve Jack Whitehall’ın paylaştığı.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/21/paramount-announces-plan-for-150-international-originals-ahead-of-u-k-and-ireland-launch/

Yorum yapın