Oyuncular ‘eğlence ararken’ kripto oynaklığından etkilenmeyen Blockchain oyunları – Teknolojik Haberler


web3 oyun Endüstri, sermayenin alana girmeye devam etmesiyle mevcut kripto piyasası koşullarından etkilenmeyen birkaç sektörden biri ve bazı endüstri oyuncuları bunun iyi bir sebep olduğunu söylüyor.

Animoca Brands CEO’su Robby Yung, Teknolojik Haberler’a “Mevcut pazar ortamı komik” dedi. “İnsanların kripto pazarlarını blok zinciri oyunları ve içeriğiyle birleştirme eğilimi var, ancak aslında Nasdaq’taki teknoloji stoklarını teknoloji şirketlerinin işleriyle ilişkilendirmek kadar uygun. Belli bir korelasyon var, ancak zayıf. ”

Kripto endüstrisi son birkaç aydır serbest düşüşteyken, web3 oyunları oldukça istikrarlı kaldı. DappRadar x BGA Games’e göre Mayıs ayında, günlük 1.15 milyondan fazla benzersiz aktif cüzdan, önceki aya göre sadece %5 düşüşle blockchain oyunlarıyla etkileşime girdi. bildiri.

Yung, aktif kullanıcı sayısının “piyasayla hiçbir ilgisi yok” dedi. “Döngüye aykırı olduğunu iddia edebilirsiniz çünkü eğlence ürünlerinde gördüğümüz gibi, ekonomi o kadar iyi olmadığında daha fazla tüketim olma eğilimindedir çünkü insanlar eğlence arayacaktır” diye ekledi.

Yung, 2018 ayı piyasasının ortasında endüstrinin geleceği sorgulanırken, o zamandan bu yana muazzam bir doğrulama ve ilerleme kaydedildiğini söyledi. “Yılın geri kalanı kesinlikle zorlu olacak, ancak gelecek yılın ilk çeyreği için iyimserim.”Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/22/blockchain-gaming-unfazed-by-crypto-volatility-as-gamers-seek-out-entertainment/

Yorum yapın