Overwatch 2’yi oynamak ücretsiz olacak ve erken erişim çıkış tarihi olacak


Aşırı İzleme 2 Activision Blizzard Pazar günü yaptığı açıklamada, 4 Ekim’de “erken erişimde” başlatılacağını duyurdu. En azından PVP kısımları öyle olacak. Ve büyük bir değişiklikle, oynaması ücretsiz olacak – orijinal aşırı izleme ücretli bir unvandı. PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 ve Nintendo Switch için çıkacak.

“Yılın başlangıcını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz” Aşırı İzleme 2 4 Ekim’de deneyim kazanın ve orijinal oyunu bu kadar çekici kılan harika yeni içerik ve ikonik kahramanların, haritaların ve oynanışın yeniden tasavvur edilmesini içeren heyecan verici yeni bir rekabet vizyonunu tanıtın”, Blizzard başkanı Mike Ybarra, bir basın açıklamasında söyledi. “Bu, franchise için her zaman açık ve sürekli gelişen bir dönemin başlangıcı ve Overwatch 2’yi uzun yıllar boyunca taze ve eğlenceli tutmak için gelecekte iyi planlanmış sık ve önemli güncellemelerle oyunculara hizmet etme taahhüdü.”

Blizzard ayrıca ikinci yeni kahramanı tanıttı. Aşırı İzleme 2şirketin “yüksek hareket kabiliyetine sahip ve raylı tüfek kullanan bir eski model” olarak tanımladığı Junker Queen aşırı izleme sibernetik yetenekleri olan bir kaptan.”

Şirket hakkında daha fazla şey paylaşmayı planlıyor Aşırı İzleme 2 sadece birkaç gün içinde gerçekleşecek bir “açıklama etkinliği” canlı akışında — 16 Haziran’da 13:00 ET’de izleyebilirsiniz.

Blizzard ilk kez duyurdu Aşırı İzleme 2 2019’da, ancak oyunu kapalı bir beta da dahil olmak üzere son birkaç ay içinde ciddi bir şekilde göstermeye başladı. Şirket, oyunun PVP ve PVE bölümlerinin gelişimini böldü. PVP öğesi 4 Ekim’de kullanıma sunulacak olsa da, PVE bölümünün ne zaman kullanıma sunulacağını henüz bilmiyoruz.

Microsoft, Activision Blizzard’ı yaklaşık 70 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın almaya hazırlanıyor, ancak satın almanın Microsoft’un Temmuz ayında başlayan 2023 mali yılına kadar kapanması beklenmiyor.Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/12/23164896/overwatch-2-pvp-early-access-release-date

Yorum yapın