Overwatch 2’de Yağma Kutusu Olmayacak


Bu site, bu sayfadaki bağlantılardan bağlı kuruluş komisyonları kazanabilir. Kullanım Şartları.

Blizzard’s Overwatch, son yılların en tutarlı popüler takım tabanlı shooter oyunlarından biri olduğunu kanıtladı ve hayranlar sonunda devam oyununa iyi bir bakış attı. Overwatch 2 açıklama etkinliği, belki de hiçbiri Overwatch 2’nin ganimet kutuları olmayacağının onaylanmasından daha heyecan verici olmayan çok sayıda haber içeriyordu. Ancak yine de oynaması ücretsiz bir oyun olacak.

Orijinal Overwatch, bir ücret karşılığında rastgele öğeler veren bir mekanizma olan yağma kutuları ile eşleştirilmiş bir ön maliyete sahipti. Bazen bir ganimet kutusunda harika şeyler elde edersiniz, ancak genellikle almazsınız. kar fırtınası açılış deneyimini cazip kılmak için çalıştı, böylece insanlar bunu tekrar tekrar yapmak isteyecekler… kumardan farklı değil. Bazı ülkeler ve eyaletler, ganimet kutularını bir kumar biçimi olarak tanıyan yasaları çıkarmaya çalıştı, ancak yalnızca Belçika ve Hollanda bu alanda somut bir adım attı.

Overwatch 2’de rastgele ganimet kutuları olmayacak, ancak bu para kazanmanın cömert olacağı anlamına gelmiyor. Bu, oynaması ücretsiz bir oyun olacak ve Blizzard’a oyuncuları gerçekten çok zor durumda bırakması için lisans verebilir. Oyuncuların eşya ve kozmetik satın alabilecekleri bir oyun içi mağazanın yanı sıra ek ödüller ve içerik sunan bir savaş geçiş sistemi olacak. Fiyatlandırma mevcut değil, ancak piyasaya sürüldüğünde 40 $ ‘a satılan orijinal Overwatch’a kıyasla mikro işlemlerin harcanmasını bekliyoruz. Blizzard, yeni Overwatch 2 battle pass modelinin geliştiricilerin daha fazla harita ve kozmetik dahil olmak üzere düzenli olarak daha fazla içerik eklemesine izin vereceğini söylüyor. Sınır Daha fazla ayrıntı almaya çalıştı, ancak Blizzard yorum yapmaktan kaçındı.

Biraz daha ayrıntıya sahip olmak güzel olurdu çünkü geleneksel mikro dönüşümler ve ganimet kutuları arasındaki ayrım çizgisi şaşırtıcı derecede belirsiz olabilir. Örneğin, Diablo Immortal, yağma kutuları ne kadar Elder Rift sistemi ile. Aslında minyatür bir zindan olan bir yarığı güçlendirmek için armalar adı verilen pahalı oyun içi öğeleri kullanmanız gerekir. Ne kadar çok efsanevi arma koyarsanız, yarıkta efsanevi düşüşler elde etme şansınız o kadar artar, ancak yine de hepsi rastgele.

Immortal ile ilgili genel sorun, bu efsanevi düşüşler olmadan oyunu etkili bir şekilde oynayamamanız ve birçok kişinin oyunu “kazanmak için öde” olarak alay etmesine yol açmanızdır. Yağma kutuları olmadan bile bunun Overwatch 2 için doğru olup olmayacağını bilmiyoruz. Yapabilirsiniz şimdi beta erişimi için kaydolunbu ayın ilerleyen saatlerinde başlayacak, ancak para kazanma planı test için geçerli olmayabilir.

Şimdi Oku:

Kaynak : https://www.extremetech.com/gaming/337274-overwatch-2-wont-have-loot-boxes

Yorum yapın