Öngörü ve NEA ile insan merkezli yapay zeka nasıl kullanılır – Teknolojik Haberler


Deon Nicholas, misyonu müşteri deneyimlerini insan merkezli AI ile dönüştürmek olan AI şirketi Forethought’un CEO’su ve kurucu ortağıdır. Forethought, Forethought’un 9,52 milyon $’lık Series A’sına öncülük eden NEA dahil olmak üzere 100 milyon doların üzerinde risk sermayesi topladı. NEA’dan Vanessa Larco’dan firmayı Forethought’a yatırım yapmaya neyin ikna ettiğini duyun ve Forethought’un, şirketi Forethought’a yatırım yapmaya neyin ikna ettiğini duyun ve Forethought’un, işi alt üst etmeyi vaat eden erken satış sunumunu görün. müşteri hizmetleri endüstrisi.

Bu etkinlik açılır 29 Haziran saat 11:30 PDT/2:30 EDT ağ oluşturma ve saha pratiği gönderimleri ile. Mülakat 12:00 PDT’de başlar ve ardından 12:30 PDT’de TCL Pitch Practice. Burada ücretsiz kaydolun.

Teknolojik Haberler Live, haftalık olarak Çarşamba günleri 11:30 PDT/2:30 PM EDT’de kayıt yapar. Bize katılın! Ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayın ve erişim kazanmak öngörü sunum konuşması yapın, sunum alıştırması oturumuna girin ve konuşmacılara soru sorabileceğiniz canlı yayına erişin.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/17/how-to-use-human-centered-ai-with-forethought-and-nea/

Yorum yapın