Ömür Boyu Babbel Dil Yazılımı Fiyat Düşüşü: 199 $AppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

2022’nin en iyi Babbel anlaşması geri döndü ve ömür boyu abonelik 199 $’a düştü – perakende fiyatından 300 $ indirim.

199 $ Babbel Ömür Boyu Abonelik

StackCommerce’in 199 $ Babbel promosyonu 10.000 saatten fazla çevrimiçi dil eğitimi içerir. Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve İsveççe dahil olmak üzere 14 dil öğrenin.

Anlaşmaya göre, belirli sayıda cihazla sınırlı değilsiniz, bu da onu becerilerini geliştirmek veya denizaşırı bir seyahate hazırlanmak isteyen herkes için harika bir seçenek haline getiriyor.

Normalde 499 dolara perakende satış yapan 199 dolarlık fiyat, dil öğrenme yazılımında gördüğümüz en düşük fiyatın 20 doları içinde. Teklif, ABD’deki yeni Babbel hesabı kullanıcılarıyla sınırlıdır ve kodunuzu satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde kullanmanız gerekir.

Lütfen dikkat: ödemenin web tarayıcınız aracılığıyla yapılması gerekir. Mobil uygulamaya erişim, web tarayıcınız üzerinden kullanım tamamlandıktan sonra mümkün olacaktır.

Satın alma işleminizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bunu doldurun destek formu ve StackCommerce ekibi sizinle iletişime geçecektir.

Ek fırsatlar

En iyi Elma fiyatları

Apple donanımıyla ilgili en iyi fırsatları arıyorsanız, Apple Fiyat Kılavuzumuza göz atmaya değer. Her gün güncellenen iPad’lerden en yeni MacBook Pro’lara kadar her şeyde yüzlerce özel indirim var. İşte bu hafta çalışan birkaç özel ürün:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/08/25/199-lifetime-babbel-deal-is-back-save-300?utm_medium=rss

Yorum yapın