Öğrenci kurucuları Teknolojik Haberler Disrupt’ta büyük kazanabilir – Teknolojik Haberler


Teknolojik Haberler Disrupt, 18-20 Ekim’de San Francisco’da şahsen geri döndü ve öğrencilerin başlangıç ​​hayallerini güçlendirmeleri için mükemmel bir yer.

Öğrenci kurucularını bekleyen fırsatlardan sadece bazılarına bir göz atın. Fırsat kapıyı çalar derler. O yüzden kapıyı zaten aç.

Disrupt’a giden yolu açın – ücretsiz

Teknolojik Haberler Disrupt, öğrenciler için pek çok avantaj sunar, ancak bu avantajları ücretsiz olarak puanlamak daha iyi olmaz mıydı? Teknolojik Haberler Student Pitch Yarışmasına (Blackstone LaunchPad tarafından desteklenmektedir) katılmayı seçerseniz, ücretsiz biletler ve çok daha fazlasını kazanabilirsiniz.

İşte bilmeniz gerekenler:

 • Bu yalnızca videoya yönelik bir yarışmadır – kimse Disrupt’a adım atmaz.
 • Konuşmanızın 60 saniyelik bir videosunu kaydedin.
 • Bu uygulamayı doldurun ve girişiminizle ilgili birkaç kısa soruyu yanıtlayın.
 • Başvurunuzu ve videonuzu gönderin 9 Eylül tarihinden önce.
 • Teknolojik Haberler, 20 finalist seçecek ve 18 Eylül’de onları bilgilendirecek.
 • Tüm finalistler, Disrupt 2022 için iki ücretsiz bilet, herhangi bir 2023 Teknolojik Haberler etkinliği için iki ücretsiz bilet ve ayrıca Blackstone LaunchPad swag alır.
 • İlk altı finalist ayrıca Disrupt 2022 boyunca San Francisco’daki bir otelde ücretsiz üç gece konaklama alacak, bir Teknolojik Haberler makalesinde yer alacak ve Blackstone LaunchPad ve Techstars personeli ile bir mentor oturumu alacak.

Atmaya hazır değil misiniz? 29 Temmuz’da fiyatlar artmadan öğrenci biletinizi hemen satın alın.

Yuvarlak Masa Toplantıları ve Kitle Seçimi

Disrupt’taki en popüler oturumlardan bazıları olan yuvarlak masa toplantıları, 20 kişiye kadar olan 30 dakikalık uzman liderliğindeki tartışmalardır. Belirli bir konu hakkında yeni ve daha fazlasını öğreneceksiniz ve bu, ilgi alanlarınızı paylaşan diğer insanlarla tanışmak ve fırsatları keşfetmek için harika bir yoldur.

Şu anda Disrupt’ta en çok görmek istediğiniz konulara oy verebilirsiniz. Ama sadece acele edersen. İzleyici Seçimi oylaması bu Cuma, 15 Temmuz 23:59 PT’de sona eriyor.

Oylama sitesine git burada potansiyel oturumların büyük bir listesini bulacaksınız. Finansal Hizmetler/Blockchain, Kurucu Dersleri, Oyun, Yatırımcı İçgörüleri, Operasyonlar/Strateji, SaaS/Enterprise ve çok daha fazlası gibi 20’den fazla kategoriye göre filtreleme yapabilir ve arama yapabilirsiniz.

Her birinin yanındaki başparmak işaretini tıklayarak istediğiniz kadar oturum için oy verin. Düşüncelerinizi paylaşmaktan veya yorum kutusunda geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin.

Birinci sınıf ağ

Diğer hırslı öğrencilerle tanışmak, muhteşem bir stajyerlik veya mezuniyet sonrası iş bulmak veya mükemmel bir kurucu ortak bulmak için arıyorsanız, Disrupt’tan daha iyi bir ağ oluşturma gayrimenkulü bulamazsınız.

Kayıt olurken girdiğiniz bilgilere dayanarak, etkinlik uygulamamız katılımcı listesini arayacak ve uygun bağlantılar önerecektir. Ardından, iş hedeflerinize uygun kişilerle hızlı bire bir toplantılar planlamak için davetiye göndermek için uygulamayı kullanın. Gösteri başlamadan haftalar önce listeye erişebileceksiniz. Toplantıları ve LCV’leri önceden ayarlayın ve ağınızı genişletmek için hızlı bir başlangıç ​​yapın.

Başlangıç ​​Battlefield 200

Fuar alanı için bir başlangıç ​​yapın ve Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek yeni başlayanlar olan 200 seçkin erken aşamadaki startup’tan oluşan bu küratörlü grubu keşfedin. Ayrıca Startup Battlefield 200’den 20’si Startup Battlefield’da 100.000$’a yarışmak üzere seçilecek.

Ama bir saniye bekleyin – eğer öğrenci liderliğindeki girişiminiz kriterleri karşılıyorsa, neden SBF 200’ün bir parçası olmak için başvurmuyorsunuz? Değerlendirmeye uygun olmak için şirketiniz:

 • Erken aşamada bir girişim olun
 • Minimum düzeyde uygulanabilir bir ürüne sahip olun
 • Herhangi bir sektörü temsil et
 • Herhangi bir coğrafyayı temsil edin
 • Sektörünüzde adım fonksiyonlu inovasyona sahip olun
 • Önyüklemeli olun veya önceden ölçeklendirilmiş finansmana sahip olun (sektöre göre değişir)

Startup Battlefield 200’e Başvurun 31 Temmuz’a kadar. Tamamen ücretsizdir ve avantajlar ve olanaklarla doludur.

Teknolojik Haberler Disrupt 2022, 18-20 Ekim’de San Francisco’da 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle gerçekleşecek. Girişiminizi yükseltmek için tüm bu fırsatları kaçırmayın. 29 Temmuz’da fiyat artmadan öğrenci kartlarınızı alın.

Şirketiniz Teknolojik Haberler Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/13/student-founders-can-win-big-at-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın