Oclean X Pro Elite Akıllı Elektrikli Diş Fırçası, Dünyanın İlk Ultra Sessiz ve Ultra Serbest Akıllı Diş Fırçasıdır


Oclean X Pro Elite Akıllı Elektrikli Diş Fırçası, dünyanın ilk ultra sessiz akıllı diş fırçasıdır. İşte onunla ilgili detaylar.

Dişlerimizi fırçalamak, pek azımızın keyif aldığı bir şeydir, ancak ağzımızı mükemmel durumda tutabilmek için hepimizin yapması gereken bir şeydir. Şimdi, biraz para biriktirirken de yapabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken yeni bir Oclean elektrikli diş fırçası siparişi vermek ve ödeme yaparken özel indirim kodunu girmek. Bunu yapın ve oldukça iyi fiyatlar alacaksınız.

Oclean X Pro Elite Akıllı Elektrikli Diş Fırçası

Oclean X Pro Elite, 42.000 RPM kapasiteli sınıfının en iyisi diş fırçasıdır. Ayrıca gürültü azaltma teknolojisi ve 35 günlük muazzam pil ömrü sunar, böylece sık sık şarj etmeniz gerekmez. Ve siz de oldukça çarpıcı bir fiyata kendinize ait bir tane alabilirsiniz.

Başlıca özelliklerinden bazıları şunlardır:

42.000 RPM Güçlü Güç
Büyük Boy Renkli Dokunmatik Ekran
Gürültü Azaltma Teknolojisi
Temiz Mod için 32 Yoğunluk*
35 Gün Pil ömrü
Kablosuz Hızlı Şarj 2.0
Duvara Monte Tutucu, IPX7 Su Geçirmez

Akıllı olduğu için diş fırçası, dişlerinizi aydınlatmak için ayrıntılı fırçalama analizi sağlamak için bir iPhone veya Android uygulamasıyla eşleşir. Uygulama, profesyonel fırçalama raporu, kişiselleştirilmiş fırçalama planı, fırça kafası bilgileri, işlevsellik eklemek ve geliştirmek için fırça için OTA ürün yazılımı güncelleme desteği ve daha fazlasını sağlar.

Diş hekimleri tarafından da kullanılması şiddetle tavsiye edilir:

Oclean X Pro Elite, özel temizlemeyi etkinleştirmek ve fırçalama performansı geri bildirimi sağlamak için mobil cihazlarla eşleştirilebilen çeşitli temizleme modları sunan elektrikli bir diş fırçasıdır.

Bu elektrikli diş fırçası özellikle kullanışlıdır çünkü ünitedeki OLED ekran, özelliklerin hassas bir şekilde kontrol edilmesini sağlar ve fırçalama deneyimi hakkında geri bildirim sağlar.

Satın almak: Oclean X Pro Elite Akıllı Elektrikli Diş Fırçası: kod ile $89,99 OSELİT | Orijinal fiyat 100$

4 Fırça Başlıklı Oclean X Pro Elite Akıllı Elektrikli Diş Fırçası

Aynı harika elektrikli diş fırçasını mı arıyorsunuz ama aynı zamanda ihtiyacınız olan tüm fırça başlıklarına sahip olduğunuzdan emin olmak mı istiyorsunuz? Bu, kutuda ek bir dörtlü ve görmezden gelemeyeceğiniz bir fiyata geliyor!

Satın almak: 4 Fırça Başlıklı Oclean X Pro Elite Akıllı Elektrikli Diş Fırçası: kod ile $99,99 OSELİT | Orijinal fiyat 110 $

Siparişinizi verirken indirim kodunu girmeyi unutmayın – ve kısa sürede yapın, bu indirim kodları sonsuza kadar sürmeyecek ve gecikmenizin ne zaman kayıp anlamına gelebileceğini asla bilemezsiniz! Şimdi sipariş verin, dişleriniz size teşekkür edecek!

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 3 İndirme ve Çıkış Tarihi: Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiz?
  • iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/oclean-x-pro-elite-smart-electric-toothbrush-is-the-worlds-first-ultra-quiet-and-ultra-free-smart-toothbrush/

Yorum yapın