Obama’lar Audible için Spotify’dan ayrılıyor – Teknolojik Haberler


Barack ve Michelle Obama Audible’a gidiyor. Salı günü, Amazon’a ait şirket eski ilk çiftin Higher Ground medya şirketi ile çok yıllık özel bir ilk bakış prodüksiyon anlaşması.

Anlaşma, Obamas ve Spotify’ın özel podcast ortaklıklarını 2022’nin sonuna kadar uzatmamaya karar vermelerinin ardından geldi. Bloomberg bildiri , aile, içeriklerinin çeşitli platformlarda geniş çapta dağıtıldığını görecek bir anlaşma istedi ve Audible ile yapılan bu anlaşma, Obama’ların yapmasına izin verecek. Ayrıca, Spotify’ın son müzakerelerine geldiğinde geri dönüşle karşılandığı bildirilen bir talep olan çiftin gelecekteki yapımlarda daha fazla sahne arkası rolü üstlenmesine izin verecek.

Eski Başkan Obama, “Yüksek Yerde, her zaman duyulmayı hak eden sesleri yükseltmeye çalıştık – ve Audible bu vizyonu bizimle birlikte gerçekleştirmeye yatırım yapıyor” dedi. Sadece eğlendirmekle kalmayıp aynı zamanda ilham veren hikayeler anlatmak için onlarla ortak olmayı dört gözle bekliyorum.”

Audible, Higher Ground ile yaptığı anlaşmanın mali şartlarını açıklamadı. Obamas’ın Spotify ile önceki anlaşmasının değerli olduğu söylendi . Bu ortaklığın ürettiği Barack Obama ve Bruce Springsteen’in yanı sıra Michelle Obama Podcast’i. İkincisi, 2020’de piyasaya sürülen Spotify’ın en popüler orijinal podcast’leri arasındaydı.

Editörün Notu: Bu makale ilk olarak Engadget.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/21/the-obamas-are-leaving-spotify-for-audible/

Yorum yapın