Nova Launcher 8.0 Beta Burada ve Büyük Bir Güncelleme


Nova Launcher, Material You özel renkleri, yeni ayarlar, yeni hareketler ve daha fazlasıyla “yeniden temellenen” bir başlatıcı deneyimi istiyorsanız almak isteyeceğiniz önemli bir güncellemeyi bugün aldı. Nova Başlatıcı 8 beta formunda burada!

Değişiklik günlüğü oldukça kısa, ancak bu Nova Launcher 7’den 8’e bir sıçrama ve yükledikten sonra gördüğünüz açılış ekranında “büyük bir güncelleme” olarak işaretlendi. Ve bunu tanımlamanın doğru bir yolu olacağını söyleyebilirim. Ayarlar sayfası, ayrı “Ayarlar” ve “Stil” sayfaları ile tamamen yenidir ve evet, daha fazla Android 12/13 hissi elde etmek için tüm renkleri gerçekten çekebilirsiniz.

İşte o ekrana ve ayrıca ayarlara bir bakış:

Nova Launcher 8 Özellikleri

Değişiklik günlüğünün geri kalanı, eylemlerle özelleştirilebilen yeni bir sola/sağa kaydırma hareketinden, en alttaki sürükleyici klasörlerin hizalanmasından (hiçbir fikrim yok, birisi bunun ne anlama geldiği konusunda beni bilgilendirdi), Android 12L’de Launcher3’ten “yeniden oluşturulmuş” bir yapıdan bahseder. , ve Android 13 için düzeltmeler.

Bu en son Nova Launcher 8.0 sürümünü edinmek isterseniz, Nova Launcher Beta sitesinden indirmeniz gerekir. burada. Google Play beta programına kaydoldum, ancak bu güncellemeyi henüz görmedim. Şimdilik, süper erken benimseyenler için muhtemelen manuel bir kurulum.

Bu güncellemeyi alın ve şu ana kadar en çok neyi beğendiğinizi bize bildirin.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/07/15/nova-launcher-8-download-features/

Yorum yapın