Nothing Company, Phone 1’in Hindistan’daki perakende satışları için Reliance Digital ile ortak olamaz- Technology News, Firstpost


Carl Pei liderliğindeki Nothing Company şu anda ilk akıllı telefonları için ön sipariş alıyor. Hiçbir Şey Telefon (1). Şu an için öncelik olsa da, şimdilik çevrimiçi siparişleri karşılayınHiçbir şey akıllı telefonlarını çevrimdışı kanallar aracılığıyla satmayı da planlamamaktadır.

Nothing Company, Phone 1'in Hindistan'daki perakende satışları için Reliance Digital ile ortak olamaz

Hindistan’da, Nothing Phone’un (1) çevrimdışı satışının Reliance Digital mağazaları aracılığıyla yapılması muhtemeldir. The Nothing Company, Nothing Phone’u (1) Hindistan’da satmak için Reliance Digital ile işbirliği yapmayı planlıyor.

Ön rezervasyondan bahsetmişken, müşterilerin 2.000 Rs depozito olarak ödeyin ön sipariş geçişine kaydolurken. Kayıt yapıldıktan sonra, hiçbir şey kayıtlı e-posta kimliğindeki daveti paylaşmayacak ve müşteriler de siparişlerini takip edebilecek.

Telefon (1) resmi olarak 12 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Lansman etkinliğinin Nothing Company’nin YouTube kanalında ve diğer sosyal medya platformlarında canlı olarak yayınlanması planlanıyor.

Telefon (1) tüketicilere yalnızca davetiye esasına göre teslim edilecek, bu da nihai faturada ayarlanacak cihazı ayırtmak için önceden 2.000 Rs ödemek zorunda kalacakları anlamına geliyor.

Hiçbir Şey Telefonu (1) görünüşe göre üç farklı şekilde sunulacak. 8GB + 128GB birimi, 8GB + 256GB birimi ve 12GB + 256GB birimi vardır.

Yaklaşan akıllı telefonun fiyatlandırması da çevrimiçi olarak sızdırıldı. Görünüşe göre, temel varyant 8GB + 128GB varyantı, yaklaşık 31.300 Rs olan 397 $ olarak fiyatlandırılacak. Sırada, 8GB + 256GB birimi 419 $ veya kabaca 33.000 Rs olarak fiyatlandırılacak. Son olarak, en üst seviye 12GB + 256GB varyantı 456 $ veya 35.900 Rs olarak fiyatlandırılacak.

Nothing Company, Phone 1'in Hindistan'daki perakende satışları için Reliance Digital ile ortak olamaz

Orta Doğu ve Avrupa gibi küresel pazarlarda, Nothing Phone’un (1) lansman tarihinden iki hafta sonra satışa çıkması bekleniyor. Ancak Hindistan’daki tüketiciler, diğer bölgelerdeki insanlardan önce Hiçbir Şey Telefonuna (1) sahip olacaklar.

Hiçbir Şey Telefon (1), görünüşe göre bir Qualcomm Snapdragon 778G SoC ile donatıldı ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç OLED ekranla gelecek. Arka tarafta, telefon ana kamera olarak 50 MP sensör ve ikincil kamera olarak 16 MP sensör alacak.

Kaynak : https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/nothing-company-to-partner-with-reliance-digital-for-phone-1-retail-sale-in-india-10850171.html

Yorum yapın