Nokia G11 Plus yakında piyasaya sürülebilir, özellikler ve performans puanları Geekbench-Technology News, Firstpost’ta görünür


Nokia, piyasaya sürmeyi planlıyor. G11 Plus dünya çapında yakında ve cihazı Geekbench’te test etti. Sonuç olarak, cihazın özellikleri çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Nokia G11 Plus yakında piyasaya sürülebilir, özellikler ve performans puanları Geekbench'te görünür

Liste, Nokia G11 Plus’ın 1.61GHz’de saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir Unisoc yonga seti tarafından destekleneceğini ve Mali G57 GPU ile eşleştirilmiş olarak geldiğini gösteriyor.

Geekbench’teki listeleme ayrıca cihazın 4GB RAM’e sahip olacağını gösteriyor. Devam eden sızıntılara göre, akıllı telefonun Unisoc T606 yonga setinden güç aldığı söyleniyor.

Akıllı telefon, tek çekirdekli testte 309 puan ve çok çekirdekli testte 1302 puan almayı başardı.

Ayrıca listeleme, cihazın Android 12 işletim sisteminde çalışacağını da gösteriyor. Bunun yanı sıra, kıyaslama web sitesi tarafından paylaşılan herhangi bir bilgi yoktur.

Nokia G11’i bu yıl Şubat ayında piyasaya sürdü. Şimdi şirket, G11 Plus modelini bazı önemli değişikliklerle getirmenin bir yolu üzerinde çalışıyor. Şirketin cihazı Hindistan’da ve küresel pazarda hangi fiyat noktasında piyasaya sürdüğünü görmek ilginç olurdu. Şirketin henüz cihaz hakkında hiçbir şey açıklamadığını unutmayın.

Hindistan’da Unisoc işlemcili çoğu telefonun fiyatı 10.000 Rs’nin altında olduğu göz önüne alındığında, Nokia G11 Plus’ın da benzer şekilde fiyatlandırılması ihtimali var. Ancak Nokia, cihazlarını fiyatlandırma konusunda bir geçmişe sahiptir. biraz daha yüksek tarafta Aynı özellik ve donanıma sahip diğer üreticilerin hangi cihazlarının fiyatlandırıldığına kıyasla.

Kaynak : https://www.firstpost.com/tech/news-analysis/nokia-g11-plus-to-be-launched-soon-specifications-performance-scores-appear-on-geekbench-10804411.html

Yorum yapın