Nifty Games, mobil oyuncular için NBA Clash’i başlattı


GamesBeat Summit Next 2022’den bir oturumu kaçırdınız mı? Tüm oturumlar artık isteğe bağlı kitaplığımızda görüntülenebilir. İzlemeye başlamak için buraya tıklayın.


Nifty Games, bu hafta iOS ve Android platformlarında NBA Clash’in lansmanını duyurdu.

NBA yıldızları Jaylen Brown ve Jamal Murray öne çıkan sporcular olarak gösterildi. Brown ve Murray, NBA oyuncularının tam kadrosunun yanı sıra, NBA ve NBPA’dan resmi olarak lisanslanan oyuncu kadrosunun bir parçasıdır. .

Oyun, koltukta güçlü forvetleri, rahat basketbol taraftarlarını ve basketbol aksiyonu arayan spor fanatiklerini hedefleyen bir aksiyon mobil oyunudur. 30 NBA takımının tamamını ve 100’ün üzerinde bireysel oyuncuyu içeren NBA
Clash, hızlı oturumlu, gerçek zamanlı bir oyuncuya karşı oyuncu mobil oyunudur.

Dünya çapındaki oyuncular, birinciden on bire kadar puanlama içeren 3’e 3 oyunlarda kafa kafaya rekabet edebilecek. Nifty Games, kısa biçimli spor oyunlarını mobil oyunculara getirme misyonunun bir parçası olarak NFL Clash’i de yayınladı.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Ne anlama geliyor? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.Kaynak : https://venturebeat.com/games/nifty-games-launches-nba-clash-for-mobile-gamers/

Yorum yapın