Netflix’teki En İyi 10 Aile Filmi


Netflix o kadar uzun zamandır piyasada ve o kadar çok filmi var ki, özellikle hem yetişkinlere hem de çocuklara hitap eden bir şey izlemeye çalışıyorsanız, nereden başlayacağınızı bilmek zor olabilir.

Netflix şunlardan birine sahip orijinal filmlerin en büyük koleksiyonları, bu harika, ancak kalite seviyeleri tutarsız olabilir. her biri için Mitchell’ler Makinelere Karşıiyi ama unutulabilir Goonies nakavtı Finding ‘Ohana gibi bir şey var.

İşte bilimkurgudan fanteziye, Pee Wee Herman filmi ne olursa olsun, Netflix’teki en iyi çocuk dostu aile filmleri. Ayrıca, önerilerimizi kontrol ettiğinizden emin olun. çocuk akış hizmetleri ve en iyi Pixar filmleri.

Netflix

Over the Moon, tanıdık “erken travma bir dizi maceraya ve sonunda kendini keşfetmeye yol açar” kinayesine yeni bir bakış. Jackie Chan tarafından üretilen bu, aya sürgün edilmiş bir tanrıçayı ziyaret edebilmek için bir roket yapan genç bir kız Fei Fei’nin hikayesidir. Bu sadece büyüleyici.

Netflix

Mitchell’ler Makinelere Karşı

Phil Lord ve Chris Miller (Lego Movie, Spider-Man Into the Spider-verse) kayda değer prodüksiyon yeteneklerini bu Netflix’e özel filme getiriyor. Beklediğiniz gibi, animasyon birinci sınıf ve hikaye yaşamdan uygun şekilde daha büyük. Bu, çığırından çıkmış bir modern teknolojinin hikayesi ve dünyayı kurtarmak, işlevsiz Mitchell ailesine kalmış.

Netflix

Apollo 10 1/2: Bir Uzay Çağı Çocukluğu

Apollo 10 1/2, Richard Linklatter’ın önceki filmlerinden Bad News Bears, Boyhood ve Through a Scanner Darkly’nin karışımı. Darkly’nin rotoskoplu animasyon stilini sunarken, 1969’daki aya inişin nostaljik bir yeniden tasavvurunu sunar.

Paddington, devamı tarafından dar bir şekilde sınırlanmış olsa da, orijinal, tüm oyuncu kadrosu tarafından kazanan bir dizi performansla hala harika.

Netflix

Çoğu Noel filmindeki şekerli havanın aksine — özellikle Netflix’tekiler — Klaus hem düşündürücü hem de eğlenceli bir başlangıç ​​hikayesi.

Netflix

Bu resmi olarak üçüncü Pee-Wee Herman filmi olmasına rağmen, çocukların neler olduğunu anlamaları için diğerlerini görmüş olmalarına gerek yok. Konu, umduğunuz her şeydir: “Büyüleyici adam-çocuk bir dizi sıyrıklara girer ve yol boyunca renkli karakterlerle tanışır.” Eğlenceli ve hatta komik ve 28 yıllık bir aradan sonra bekleyebileceğiniz alaycı nakit kapma değil.

Netflix

Vivo (Linn Manuel Miranda), Kübalı sahibi tarafından yazılmış bir aşk şarkısını ünlü bir şarkıcıya (Gloria Estefan) ulaştırmaya çalışan bir “bal ayısı”dır. Miranda’nın müziği ve neşeli bir karakter kombinasyonuyla, kaybedilen zamanı telafi etmenin tatlı bir hikayesi.

Netflix

“Korsanlarla Moana”dan çok daha fazlası olan The Sea Beast, bir kitabın kapağına göre nasıl yargılanmayacağını anlatan eğlenceli bir deniz macerasıdır.

Netflix

Lemony Snicket ve Roald Dahl hayranları The Willoughbys hakkında sevecek çok şey bulacaklar — bu, ilgisiz ebeveynlerini sonsuza dek uzağa göndermeye çalışan dört çocuğun hikayesi.

Netflix

Adam Projesi, Netflix’teki en iyi Ryan Reynolds filmlerinden biridir. Dünyayı kurtarmak için genç benliğiyle takım kurması gereken bir adamın zaman yolculuğu hikayesi.Kaynak : https://www.cnet.com/culture/entertainment/best-family-movies-on-netflix/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın