Netflix, Yusuke Urameshi’nin Oyuncusunu Açıkladı


Yu Yu Hakusho'nun ana karakteri Yusuke Urameshi, kafası karışmış görünüyor.

resim: Stüdyo Pierrot/Fuji TV

2020’de Netflix, getirme planlarını açıkladı. Yu Yu Hakusho eylemi yaşamak. Yoshihiro Tagashio’nun 1990 mangası, dünyanın temellerinden biri oldu. shonen manga bugün bildiğimiz gibi Bir parça ve Ejder topu, ve 1994 animesi Japonya’da biraz hit olmasına rağmen, onun gölgesinde kalacaktı. Ejder Topu Z 2003’te ABD’ye geldi. Netflix o zamandan beri dizide oldukça anne oldu – sonuçta, o zamana kadar gelmeyecek. Aralık 2023. Ancak, yeni birkaç gün içinde ana adamın kendisinden başlayarak ana oyuncu kadrosunun yavaş yavaş sunumuna başlıyorlar.

Yusuke Urameshi’nin başrolüne adım atmak Takumi Kitamura olacak. Mangada Yusuke, bir çocuğu araba çarpmasından kurtarırken ölür. Ruhlar Dünyası’na giden bir vapur olan Botan’a sadece geçmek yerine, kahramanlık eylemi yeterlidir, ona vücuduna geri dönme ve insan dünyasındaki iblis etkinliğini araştırmak için bir Ruh Dedektifi olma şansı sunar. Daha da önemlisi, sonunda bir atış yapma gücünü kazanır. Ruh Tabancası işaret parmağından, havalı görünmeyi asla bırakmayan bir şey.

Kitamura, canlı aksiyon anime uyarlamalarına hiç de yabancı olmayan, en son Takemichi Hanagaki’yi oynamıştı. tokyo intikamcılar film. Önceki kredileri arasında manga uyarlamaları var. Aşk ve Yalanlar, Pankreasını Yemek İstiyorum, ve Suzuki Sensei. Hatta sesini animelere ödünç verdi. Selam Dünya ve Yedi Gün Savaşı.

Son zamanlardan farklı olarak Kovboy uyum ve gelen Bir parça diziler, Yu Yu Hakusho Netflix Japonya’da üzerinde geliştiriliyor. Netflix’in anime to live aksiyon rekoru kırılabilir veya kaçırılabilir, ancak herhangi bir şansla, Yu Yu Hakusho “kazan” sütununa girerek sona erecek. Bunları yapmaya devam edeceklerse, bir sezondan daha uzun sürmelerinin zararı olmaz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/yu-yu-hakusho-netflix-series-yusuke-urameshi-actor-1849186414

Yorum yapın