Netflix, popüler diziye dayanan Kingdom: The Blood oyununu duyurdu


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Daha fazla bilgi edin.


Netflix, geliştirdiği son oyunu Kingdom: The Blood’ı duyurdu. Popüler Kore şovuna dayanan tek oyunculu ve çok oyunculu bir aksiyon RPG’sidir. krallık. Oyun PC’de ve mobilde çıkacak.

Kingdom: The Blood’ın tek oyunculu modu, 16. yüzyıl Kore’sinde geçen bir zombi korku şovu olan şovun hikayesini takip edecek. Oyuncular kendi karakterlerini de yapabilirler. Oyun ayrıca fetih modu, çok patronlu savaş modu ve PvP savaşı dahil olmak üzere çok oyunculu modlara sahiptir.

Oyunun geliştiricisi Action Square, gösterinin dönem unsurlarına göre başlık yapıyor. Netflix’e göre karakter oluşturma, tarihsel olarak doğru kıyafet seçeneklerini içerecek. Action Square ayrıca serinin hack-and-slash aksiyonunu yeniden yaratması için profesyonel bir Koreli kılıç dansçısı tuttu.

Netflix Geeked Week sırasında platform, The Queen’s Gambit, Too Hot to Handle ve Shadow & Bone dahil olmak üzere popüler şovlarına dayanan diğer birçok oyunu duyurdu. Oyunun PC’nin yanı sıra Netflix platformunda da yayınlanıp yayınlanmayacağı belli değil, ancak “mobil” bir sürümün eklenmesi bunu ima ediyor gibi görünüyor.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/07/11/netflix-announces-kingdom-the-blood-game-based-on-popular-show/

Yorum yapın