Netflix Geeked Week 2022: en büyük haberler ve fragmanlar


Netflix, iki yıl üst üste yeni duyurulara tüm bir haftayı ayırıyor. Geeked Week, 2022 için geri döndü ve her günün farklı bir teması var. Pazartesi günü, film, animasyon, yabancı şeyler, ve oyun. Temel olarak, olacak çok fazla kaydını tutmak.

Sizi biraz zahmetten kurtarmak için, bu makaleyi her gün, işleri daha kolay ayrıştırmak için en önemli ve ilginç duyurularla güncelleyeceğiz – bu nedenle en yeni fragmanları ve açıklamaları tekrar kontrol etmeye devam edin.

Animasyon

Ejderha Prensi 4. sezon için geri dönüyor

Fanları Ejderha Prensi uzun zamandır bekliyorduk — 3. sezon 2019’da sona erdi. Ancak yeni bir fragman, fantezi hikayesi için “destanın bir sonraki aşaması” olarak tanımlanan şeyi ortaya koyuyor. Ne zaman yayınlanmaya başlayacağına dair bir haber olmamasına rağmen, adı “Aaravos’un Gizemi”.

İlk bakış entergalaktik

entergalaktik Kid Cudi ve Kenya Barris’in (filmin yaratıcısı) imzasını taşıyan muhteşem görünümlü bir animasyon dizisidir. Siyahımsı). İlk fragman sadece ne kadar tarza sahip olduğunu göstermekle kalmıyor, aynı zamanda yığılmış bir seslendirme kadrosunu da ortaya koyuyor. Dizinin bu sonbaharda piyasaya çıkması bekleniyor.

Kafatası Adası.
Resim: Netflix

İşte tek bir görüntü Kafatası Adası

Geçen yıl Netflix, bir anime yan ürünü üzerinde çalıştığını doğruladı. Kong: Kafatası Adası (birlikte Mezar yağmacısı). Ve henüz bir fragman olmasa da, şirket devasa bir ayak izinin tek bir görüntüsünü sağladı.

Eserlerde bir Junji Ito animasyon dizisi

Burada çok fazla ayrıntı yok, ancak Netflix, ikonik korku manga yaratıcısı Junii Ito’dan yeni bir animasyon dizisi duyurdu. Ayırt edici tarzını aşağıdaki gibi korkunç kitaplardan tanıyabilirsiniz. sos ve uzumakidenir Junji Ito Maniac: Korkunç Japon Masallarıve 2023’te Netflix’e geliyor. Bu arada yukarıdaki videoda çalışmaları hakkında sohbet eden Ito’ya göz atabilirsiniz.

Cyberpunk: Edgerunners nihayet ortaya çıkıyor

Netflix, animasyon sunumunu merakla beklenen ilk bakışla kapattı. Cyberpunk: EdgerunnersCD Projekt Red’in oyununun bir anime uyarlaması Siberpunk 2077. Ayrıca önemli: Artık dizinin Eylül ayında piyasaya sürülmesinin beklendiğini biliyoruz.

Filmler

Deniz Canavarı‘in yeni fragmanında aksiyon, drama ve deniz canavarları var

Deniz Canavarı gişe rekorları kıran animasyon filmleri söz konusu olduğunda Disney ile kafa kafaya giden Netflix’ten oldukça büyük bir sıçramayı temsil ediyor. Daha önce yönetmen olan Chris Williams tarafından yönetildi. Büyük Kahraman 6 ve yazar olarak görev yaptı Moana – ve en son fragman bolca aksiyon ve diğer denizcilik eğlenceleriyle dolu. Sevimli mavi bir yaratık bile var. Deniz Canavarı 8 Temmuz’da Netflix’te yayınlanacak.

Hızlı bir bakış trol

Netflix, yeni bir canlı aksiyon canavar filmi duyurdu trolve ilk teaser kısa olsa da, film hakkında bir fikir edinmek için fazlasıyla yeterli – ve bu trolün gerçekte ne kadar büyük olduğunu. trol şu anda bir prömiyer tarihi yok.

Sahne arkasına bir bakış Gündüz vardiyası

İçinde Gündüz vardiyası, Jamie Foxx gün boyunca havuzları temizleyen, ancak geceleri vampir avcısı olarak gizli bir hayatı olan sıradan bir adamı oynuyor. Ne yazık ki, film için yeni bir fragmanımız yok, ancak Netflix bunun yerine en azından bazı havalı araba kovalamacalarını ve silahlı çatışmaları gösteren bazı sahne arkası görüntüleri yayınladı. Gündüz vardiyası 12 Ağustos’ta Netflix’e geliyor.

patlatılmış gülünç görünüyor – iyi bir şekilde

için ilk fragman patlatılmış kısa ama o zamana çok şey sığdırmayı başarıyor. Bir düğünde başlıyor, bir paintball oyununa geçiyor ve siz farkına bile varmadan tam bir uzaylı istilası var. Neler olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ama çok eğlenceli görünüyor. Demek istediğim, “UFO’lardan önce kardeşler” sloganı var. 28 Haziran’da Netflix’te olması planlanıyor.

Jordan Peele’ye kısa bir bakış Wendell ve Vahşi

Netflix, orijinal stop motion projelerinden oluşan kitaplığını istikrarlı bir şekilde geliştiriyor ve en yenilerinden biri Jordan Peele tarafından ortaklaşa oluşturuldu. Wendell ve Vahşi “Onları Yaşayanlar Diyarı’na çağırmak için 13 yaşındaki Kat Elliot’un, suçluluk duygusuyla dolu sert bir gençten yardım alan entrikacı iblis kardeşlerin animasyonlu bir hikayesi” olarak tanımlanıyor. Yeni klip, çok ürkütücü bir keşif yapmadan önce koridorda dehşet içinde koşan bir çocuğu gösteriyor. Film, Ekim ayında Netflix’te vizyona girecek.

Daha yakından bir bakış örümcek kafa

örümcek kafa zaten ilk fragmanlarında oldukça garip ve rahatsız edici görünüyordu ve yeni bir genişletilmiş klip, bu bilimkurgu hapishanesinin mahkumları üzerinde nasıl deneyler yaptığına daha yakından bir bakış sunuyor. Merak uyandırıcı görünüyorsa, iyi haber: Çok yakında, 17 Haziran’da gösterime girecek.

Genişletilmiş bir eylem dizisi gri adam

gri adam Netflix’in ünlülerle dolu yaz listesi için büyük bir destek direği ve bu yeni klip, Chris Evans ve Ryan Gosling’in karşı karşıya gelmesini izlemenin ne kadar eğlenceli olacağına dair iyi bir fikir veriyor. Filmin, akış hizmetinin bugüne kadarki en pahalısı olduğu bildiriliyor ve 22 Temmuz’da Netflix’e geliyor.

İyilik ve Kötülük Okulu ilk teaserını aldı

Kağıtta, İyilik ve Kötülük Okulu kulağa inanılmaz geliyor. Paul Feig’in yönettiği fantastik filmde ayrıca Charlize Theron, Kerry Washington, Laurence Fishburne ve Michelle Yeoh gibi yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu var. Ve neyse ki, ilk teaser’da da harika görünüyor. İyilik ve Kötülük Okulu Henüz bir prömiyer tarihi yok, ancak bu sonbaharda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Televizyon

Çarşamba‘ın ilk fragmanı sizi bir Pazartesi günü daha atlatmak için burada

Tim Burton, bu Addams Ailesi yan ürünü ile Tim Burton’a geri döndü. Alay edilenler şovun çoğunu göstermiyor, ancak Jenna Ortega’nın başroldeki ilk doğru bakışını veriyor. Dizi “çok yakında” olarak listeleniyor.

Mike Flanagan’ın Geceyarısı Kulübü ilk teaserında gölgeli bir şey çağırıyor

Mike Flanagan’ın korku markasının hayranları – şunları içerir: Tepedeki Evin Haunting, Bly Malikanesi’nin Haunting’ive en yakın zamanda, Gece Yarısı Ayini – bu Cadılar Bayramında şanslıyız. Dizinin başındaki Leah Fong ile ortaklaşa yaratılan bir sonraki dizi, aynı türden bir terörün çoğunu beraberinde getirecek gibi görünüyor. Geceyarısı Kulübü 7 Ekim’de Netflix’te.

Yeni Bir parça Teaser, Netflix uyarlamasının Eiichiro Oda’nın sanatını nasıl hayata geçireceğini gösteriyor

Şovu hala iş başında görmedik, ancak Netflix’in üstlendiği yeni bir teaser Bir parça yakında çıkacak olan canlı aksiyon uyarlamasının arkasındaki sanat ve set tasarımının bir kısmını sergiliyor.

Netflix’in Ölümcül Deney son fragmanda iblis köpeği salıyor

Bu, Netflix’in canlı aksiyonuna ilk bakışımız değil. Ölümcül Deney diziler. Ancak en yeni fragman çok önemli bir şey sunuyor: bazı korkunç ölümsüz köpeklere bir bakış.

Netflix’in Kum Adam yeni fragmanda uyanır ve özgürlük hayalleri kurar

Son olarak, Neil Gaiman’ın sevgilisinin live-action uyarlamasına doğru dürüst bir bakış atıyoruz. Kum Adam. Yeni fragman aynı derecede karanlık ve rüya gibi ve ayrıca biraz haberle geliyor: Şov, 5 Ağustos’ta Netflix’te olacak.

Kısa bir alay Guillermo Del Toro’nun Merak Dolapları

Korku antolojisinin ilk teaser’ı beklediğinizden pek fazlasını göstermiyor, ancak projenin arkasındaki bazı önemli isimleri detaylandırıyor. Del Toro’nun kendisi dizinin baş yapımcısı ve baş yapımcısı olsa da, aşağıdaki gibi filmlerden bazı önemli yazarları ve yönetmenleri işe almayı başardı. Mandy, boş adamve ekleme. Bu arada kolaylaştırıcı, bazı yeni oyuncu üyelerini ortaya koyuyor: Eric André, Sofia Boutella, Ismael Cruz Córdova, Rupert Grint, Kate Micucci ve Charlyne Yi. Dizinin bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl başlaması bekleniyor.

bir güncelleme tatlı dişikinci sezon

İç ısıtan kıyamet sonrası macera tatlı diş ikinci sezon için geri geliyor. Henüz uygun bir fragmanımız olmasa da Netflix, çekimlerin tamamlandığını doğrulayan bir kamera arkası videosu yayınladı. Netflix, 2. sezonun “yakında geleceğini” söyledi.

3. sezondan ilk teaser Locke ve Anahtar

Locke ve Anahtar ikinci sezonu için daha karanlık bir dönüş yaptı ve en son fragmana göre, bu trend 3. sezonda da devam edecek gibi görünüyor. Sihirli anahtarlarla ilgili nesiller boyu uzanan hikaye, her zamankinden daha ölümcül olacak gibi görünüyor ve yeni teaser da aynı çok önemli bir kötünün dönüşü. Sezon 3, serinin sonunu işaretleyecek ve 10 Ağustos’ta başlayacak.

bir klip Kader: Winx Efsanesi 2. Sezon

Gelecek sezon öncesinde Netflix kısa bir klip yayınladı. Kader: Winx Efsanesi, Flora adında yeni bir dünya perisi karakterine odaklandı. 2. Sezonun henüz bir prömiyer tarihi yok, ancak Netflix bunun “yakında geleceğini” söylüyor.

2. sezona ilk bakış Savaşçı Rahibe

kaçırdıysan Savaşçı Rahibe İlk çıktığında, bu yeni fragman size A) neden hemen yetişmeniz gerektiğini ve B) neden 2. sezon için heyecanlanmanız gerektiğini gösterecek. Çok sayıda kara büyü ve gergin çatışmalar var, ayrıca görünüşe göre ünlü savaşçı rahibe şimdi su üzerinde yürü. Sezon 2’nin bu kış bir ara Netflix’i vurması bekleniyor.

Çekimler sona erdi Gölge ve Kemik 2. Sezon

İkinci sezon için bir fragmanımız yok Gölge ve Kemikancak Netflix prodüksiyonun tamamlandığını doğruladı, bu nedenle muhtemelen çok yakında daha fazla haber duyacağız – ilk gösterim tarihi dahil.

Belirgin 4. sezon fragmanı geldi

Netflix aldı Belirgin – kaybolan uçaklarla ilgili şaşırtıcı derecede çok sayıda şovdan biri – dördüncü sezon için ve Geeked Week’te seri için bir fragman yayınladı. Flama ayrıca sezonun ne kadar büyük olacağını da açıkladı: 4. sezon, her biri 10 bölüm uzunluğunda iki bölüme ayrılacak, ancak henüz bir prömiyer tarihimiz yok.

Hepimiz Öldük 2. sezon için yenilendi

ilk sezonu Hepimiz Öldük oldukça dikkat çekici bir şey yaptı: taze ve ilginç hissettiren bir zombi hikayesiydi. Yani bunu öğrenmek harika bir haber ikinci sezon iş başındahenüz herhangi bir ayrıntı ya da çıkış zaman aralığı yok.

için ilk teaser 1899

1899 gizem ve korkunun bir karışımı ve ilk teaser ne kadar gergin bir kombinasyonun olabileceğini ortaya koyuyor. Dönemin parçası Emily Beecham’ı canlandırıyor ve Alman bilimkurgu gerilim filminin yaratıcılarından geliyor. Karanlık. Netflix’te ne zaman yayınlanacağı konusunda henüz bir bilgi yok.

Hızlı bir bakış Şemsiye Akademisi 3. sezon

3. sezondan çok uzakta değiliz Şemsiye Akademisi – 22 Haziran’da Netflix’te olacak – ancak önceden gösterişli bir otelin başrolünde yer aldığı gösterinin kısa bir klibiyle bu beklemeyi kolaylaştırabilirsiniz.

Kaynak : https://www.theverge.com/2022/6/6/23156316/netflix-geeked-week-2022-trailers-film-tv-announcements

Yorum yapın