Netflix Cyberpunk Edgerunners Anime Fragmanı: Trigger Goes 2077


Cyberpunk: Edgerunners animesinden bir görüntü.

resim: Netflix

CD Projekt Red’in video oyunundan sonra Siberpunk 2077 Geçen yıl en çok satan (hıçkırıklara ve hatalara rağmen) olan Netflix, birinci şahıs RPG ile aynı dünyada bir anime seti üreteceğini duyurdu. ne olduğuna dair ipuçları varken Gösteri Hakkında olacak, Netflix sonunda bazı büyük isimlerin önderlik ettiği eylemin ilk fragmanını yayınladı. anime.

Bu aşırı şiddetli, abartılı fragmanda (ve yeni bir klipte), karakterlerin ve ortamın flaşlarını görüyoruz, ancak hikayenin çoğunu değil. Oyunun tasarımını çağrıştıran ekstra parlak renkler ve bir sürü silahşörlük ile gösteri, görsel olarak diğer siberpunk mezunları arasında görünüyor. trigun, Bıçak Sırtı, ve 90’lar Denizkabuğundaki hayalet.

Cyberpunk: Edgerunners CDPR tarafından üretilir ve Stüdyo Tetikleyici. Trigger, orijinal animesini ürettiğinde neredeyse anında bir ev stili geliştirdi. Öldür La Kill 2013’te ve aşağıdaki gibi uyarlamalar için hızla seçildi Küçük Cadı Akademisieleştirmenlerce beğenilen Tsuburaya’yı ele alıyor Gridman franchise SSSS.GRIDMAN ve SSSS.DİNAZENONve orijinal bölümler Yıldız Savaşları animasyonlu antoloji Vizyonlar. Tetiklemek 2019 anime filminden de sorumludur Promare21. yüzyılın en sevdiğim animasyon filmlerinden biri. Edgerunners tarafından yönetilecek Promareyönetmeni Hiroyuki Imaishi Vizyonlar göze çarpan kısa “İkizler”—ve aşağıdakilerden karakter tasarımları içerir: Küçük Cadı AkademisiYoh Yoshinari. Temelli kısmen doğrudan CDPR’den bir hikaye fikri üzerine, dizinin senaryosu şuradan geliyor: GridmanYoshiki Usa ve Trigger kurucularından Masahiko Otsuka ve orijinal bir skora sahip Sessiz Tepe efsane Akira Yamaoaka.

Konuyla ilgili özete göre siberpunk İnternet sitesiCyberpunk: Edgerunners Geleceğin teknoloji ve vücut modifikasyonu takıntılı bir şehrinde hayatta kalmaya çalışan bir sokak çocuğu hakkında bağımsız, 10 bölümlük bir hikaye anlatıyor. Kaybedecek her şeyi olduğu için, siberpunk olarak da bilinen bir paralı asker kanun kaçağı olan Edgerunner olarak hayatta kalmayı seçiyor.”

Cyberpunk: Edgerunners' başlıklı makale için resim  İlk Fragman Kısa ve Keskin (ve Çok Renkli)

resim: Netflix

Cyberpunk: Edgerunners Eylül 2022’de çıkacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/netflix-cyberpunk-edgerunners-anime-trailer-studio-trig-1849023367

Yorum yapın