Netflix, 2. Sezonun İlk Ürpertici Teaserını Yayınladı


Netflix'in Kalamar Oyunu'nun maskeli muhafızları, koridorda duruyor ve ellerinde silahları var.

resim: Netflix

Kalamar Oyunu tartışmalıydı en için göster Netflix 2021 boyunca ve bir takip olup olmayacağı konusunda tekrar tekrar çekingen davrandıktan sonra, yayıncı bunu tekrar doğruladı. hit serisi ikinci sezon için geri geliyor ve sizi heyecanlandırmak için bir teaser sundu.

Netflix’in Twitter’ı, “Tamamen yeni bir tur geliyor” diye alay etti. Yaratıcı Hwang Dong-hyuk, diziyi hayata geçirmek için 12 yılın daha iyi bir bölümünü harcadıktan sonra Kore drama dizisini çıkardıkları için hayranlara teşekkür eden bir bildiri yayınladı. Bir kez yaptığında, gösteri büyük eleştirel beğeni topladı ve gösterinin devam etmesini uman büyük bir hayran kitlesi kazandı. Ocak ayında Netflix, eş CEO Ted Sarandos ile birlikte ikinci sezonun yapım aşamasında olduğunu doğruladı. Kalamar Oyunu evren daha yeni başladı.” Geçen ay, Dong-hyuk küçük bir güncelleme yaptı ve sadece bir bir avuç sayfa ikinci sezon için değerli fikirler ve daha da fazla oyun ortaya çıkacaktı.

Açıklama kısa olmakla birlikte, Dong-hyuk kimin geri döneceğine dair bazı detayların sızmasına izin verdi. “Gi-hun (Lee Jung-jae) geri döner. Ön Adam (Lee Byung-hun) geri dönüyor,” diye alay etti. “Ddakji (Gong Yoo) ile takım elbiseli adam geri dönebilir.” En ilginç alay en sonunda, Dong-hyuk’un yeni sezonun temelde dizinin maskotu haline gelen robotik bebek Young-hee’nin erkek arkadaşı Cheol-su’yu tanıtacağını söylediği zaman gelir. “Yepyeni bir tur için bize bir kez daha katılın.”

Şeylerin sesinden, ikinci sezon dizinin sadece başlangıcı olabilir. Ya doğru 2021’in sonu, Dong-hyuk, Kore’de KBS’ye yayıncının Netflix ile üçüncü bir sezon için şimdiden görüşmeye başladığını açıkladı. Serinin sadece bir sezonda ne kadar popüler olduğu ve ne kadar iyi olduğu göz önüne alındığında diğer K-drama dizileri platformda alındı, bunu söylemek güvenli geliyor Kalamar Oyunu ne olursa olsun, iyi bir süre devam edecek Netflix’in diğer sıkıntıları şu anda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/squid-game-season-2-netflix-teaser-1849051004

Yorum yapın