Nanoleaf’in Yeni Siyah LED Duvar Panelleri Sadece Sınırlı Bir Süre İçin Burada


Perşembe günü Nanoleaf, LED panel serisine yeni bir teklif ekledi: Shapes Ultra Black Triangles. Markanın 10. yıl dönümünü kutlamak için sınırlı sayıda üretilen Ultra Siyah Üçgenleri, tükenene kadar hemen satın alabilirsiniz. Dokuz panelli 220 ABD Doları karşılığında standart bir Akıllı Kitte mevcuttur, ayrıca 70 ABD Doları karşılığında üç panelli Genişletme Paketlerini ayrı olarak satın alabilirsiniz.

Başlangıç, benzersiz duvara monte edilmiş renk değiştiren LED ışık panelleriyle tanınır. İlk yineleme olan Nanoleaf Aurora’yı Nanoleaf Canvas, Nanoleaf Hexagons, Nanoleaf Elements ve Nanoyaprak Hatları. Shapes Ultra Siyah Üçgenler, mevcut ürünlerle aynı kurulum ve özelliklere sahiptir, ancak paneller ve birlikte verilen tüm aksesuarlar yeni bir siyah kaplamaya sahiptir.


Şimdi oynuyor:
Şunu izle:

Elektrik Faturalarınızı Düşürmenin ve Tasarruf Etmenin Kolay Yolları


8:13

Paranız karşılığında, Akıllı Kit dokuz LED panel, dokuz montaj plakası, montaj bandı, bir kontrolör, bir güç adaptörü ve bunları duvara istediğiniz gibi bağlayabilmeniz için 10 konektör içerir. Genişletme Paketi, üç panel ve montaj plakası, bant ve üç konektör ile birlikte gelir.

Halihazırda başka Shapes ürünleriniz varsa, Nanoleaf bunları tek bir tasarımda birleştirebileceğinizi söylüyor ancak şirket, yeni Ultra Siyah Üçgenlerin bitiş nedeniyle diğer duvar karolarından biraz farklı görüneceğini belirtiyor. Nanoleaf, “Renkler daha doygun görünüyor ve sonunda ışıklarınızda daha koyu tonlar elde etmek mümkün” diyor. Blog yazısı Ultra Siyah Üçgenleri duyuruyor.

Diğer Nanoleaf ürünleri gibi, bu LED paneller de renk kombinasyonlarını özelleştirebileceğiniz, sahneler oluşturabileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz Nanoleaf uygulamasıyla birlikte çalışır. Şununla da çalışır: Alexa, BixbyGoogle Asistan ve Siri sesli komutlar

Nanoleaf’in Shapes Ultra Black Triangles şimdi mevcuttur. Daha fazla bilgi edin.Kaynak : https://www.cnet.com/news/nanoleafs-new-black-led-wall-panels-are-only-here-for-a-limited-time/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın