Musk, Tesla’nın 500 Mil Menzilli Yarı Kamyonu Bu Yıl Gönderileceğini İddia Ediyor


Tesla CEO’su Elon Musk, şirketin Yarı kamyonunun bu yıl 500 mil menzil ile gönderileceğini iddia etti.

Haber, kamyonun piyasaya sürülmesinden üç yıl sonra geldi ve Semi’nin 2017’de, beklenen çıkış tarihi 2019 olarak açıklandı.

Musk, bir tweet’te, şirketin bu yıl Semi’nin toplu nakliyesine başlamayı planladığını ve heyecanla beklenen Cybertruck’ın gelecek yıl nihayet piyasaya sürülmesini beklememiz gerektiğini söyledi.

Her iki elektrikli araç da COVID-19 salgını sırasında ağır bir şekilde ertelendi ve parça sıkıntısı şirketin planlarını da etkiledi.

Musk’ın Yarı kamyonu için bunun ne anlama geldiğine dair herhangi bir ayrıntıya girmeden ‘nakliye’ terimini kullanmaya devam etmesi dikkat çekicidir. Kamyonun bu yıl müşterilere sevkiyata başlayacağını kastetmesi bekleniyor, ancak bu şu anda sadece bir varsayım. elektrek PepsiCo’nun erken varışlar için sıranın en önünde olması muhtemel şirketlerden biri olduğunu öne sürüyor.

Tesla, Semi ve Cybertruck’ta büyük gecikmelerle uğraşmak zorunda kalmış olabilir, ancak araçları satın almak isteyenlerin eline geçirmek için mücadele eden tek şirket değil. Ford gibi geleneksel otomobil üreticileri de elektrikli otomobillerine olan talebi karşılamanın neredeyse imkansız olduğunu gördüler.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6 Final IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6 Şimdi Çıkıyor
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 5 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone ve iPad için iOS 16 Beta 5 IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 5 Profil Dosyası İndirilmesi Yayınlandı
  • iOS 16 Beta 5 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/teslas-semi-truck-with-500-miles-of-range-will-ship-this-year-musk-claims/

Yorum yapın