Mükemmel Half-Life 2 VR bağlantı noktasının arkasındaki mod yapımcıları, Episode One’ın Q1’de geleceğini ortaya koyuyor


Çok beklenen: SourceVR’nin Half-Life 2: VR Modunu oynadıysanız, muhtemelen daha fazlasını istemenize neden olmuştur. İyi haber şu ki, ekip zaten HL2: Episode One’ı VR’ye dönüştürmek için çalışıyor. Daha da iyi haber, bu yılın ilk çeyreğinde gelmesi planlanıyor. Evet. Half-Life 2: VR için on yıllık bekleyiş, sonraki bölümlerin düşündüğümüzden daha erken geleceğini bildiğimiz için biraz daha tatlı hale geldi.

En son Half-Life 2: VR Mod beta sürümü, SourceVR Mod Ekibi’nin ivmesini sürdürüyor meydana çıkarmak Halihazırda Half-Life 2: Episode One çalışır durumda. Hayranlar tarafından geliştirilen mod, 2023’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülecek, ancak ekip bunun bir beta mı yoksa tamamen tamamlanmış mı olacağını belirtmedi.

HL2: VR’nin hala beta sürümünde olduğu düşünüldüğünde Buhar, iki şeyden biri olabilir. Geliştirme şüphesiz ana oyunun moduyla aynı zamana denk geldiğinden, Episode One, SourceVR’nin HL2: VR’nin son sürümünü yayınlamasıyla başlayabilir. Tersine, selefi gibi belirsiz bir erken erişim beta durumuna girebilir.

Her iki durumda da, devam içeriği için 10 yıl daha beklememiz gerekmeyeceğini bilmek heyecan verici. SourceVR’nin Half-Life 2’yi dönüştürmesi uzun zaman aldı ama beklemeye değdi, üçlü A VR oyunu için beklediğiniz her şeye sahip oldu. Valve’ın bir HL2 VR versiyonundaki kısa süreli zayıf çabasını utandırıyor.

Bölüm Bir modu, yakında piyasaya sürüleceğini düşünürsek, ekibin önceki çabanın beta lansmanından çok kısa bir süre sonra onu çıkarmak için tam bir Steam (kelime oyunu amaçlı) topladığını gösterdiği düşünülürse, daha çok aynı olmalıdır. SourceVR, projedeki gelişim çizgisine ulaşmış gibi görünüyor ve Bölüm 2’nin birkaç ay içinde tamamlanmak üzere olduğunu duymak şaşırtıcı olmaz. Parmaklarınızı çaprazlayın.

Half-Life 2: VR projesinin tamamının bir mod olduğunu ve orijinal VR olmayan Valve oyununu gerektirdiğini unutmayın. Ancak ana oyunu ve her iki bölümü de içeren The Orange Box yalnızca 20 dolar. Kutu ayrıca Portal ile birlikte gelir, bu nedenle satın alma zahmetsizdir. Ve temelde hiçbir şey yapmadığınız için Valve’a birkaç dolar harcadığınız sürece, sıkı çalışmaları için neden SourceVR ekibine bir kahve ısmarlamıyorsunuz? Amacına bağışta bulunabilirsiniz. Ko-fi sayfası.

VR kurulumlarıyla ilgili olarak SourceVR, modların Intel 8. nesil veya AMD Ryzen 3000 işlemci veya daha iyisinde çalıştırılmasını önerir. 8GB RAM ile kurtulabilirsiniz, ancak 16GB veya daha fazlası daha iyi olur. Daha yüksek doğruluk ve kare hızlarıyla oynamak için GeForce GTX 1080 veya Radeon RX 5700 de isteyeceksiniz. Ayrıca başlığınızın ve kontrol cihazlarınızın SteamVR uyumlu olduğundan emin olun.Kaynak : https://www.techspot.com/news/97374-modders-behind-excellent-half-life-2-vr-port.html

Yorum yapın