Montblanc Summit 3 Resmi Oldu ve Wear OS 3’ü Çalıştırıyor!


Google’ın ufukta olduğunu söylediği yeni bir akıllı saat daha karşımızda – Montblanc, Qualcomm’un en yeni çipini çalıştıran ve aynı zamanda Wear OS 3’e sahip olan yüksek kaliteli bir Wear OS saati olan Summit 3’ü duyurdu. Fiyat çoğumuz için aralığın dışında olsa bile.

Şimdilik bildiğimiz şey, Montblanc Summit 3’ün resmi olduğu, Snapdragon Wear 4100+ tarafından desteklendiği, önceki nesil Summit 2’den daha büyük bir pile sahip olduğu (“20 saatlik pil ömrü” söylendi), geliyor üç farklı renk grubu, 42 mm’lik bir kasası var ve yine Wear OS 3’ü çalıştırıyor. ABD’de 1.290 dolara mal olacak ve “yakında satışa sunulacak”.

Orijinal hikayemizi yayınladıktan kısa bir süre sonra, Montblanc şimdi yayınladı listeler saat için, işte geri kalan mallar. Summit 3, safir cam, 1 GB RAM, 8 GB depolama, 0,55 inç kalın kasa, 5ATM su geçirmezlik, Bluetooth 5.0, NFC ve kalp atış hızı sensörüne sahip 1.28″ AMOLED ekrana (416×416) sahiptir. Sağ tarafında biri döner taç olan 3 düğme vardır. Summit 3, pimleri kullanan birlikte verilen şarj beşiği aracılığıyla şarj olur.

Titanium Black, Titanium Bicolor ve Titanium Grey dahil olmak üzere üç renk aşağıda görülebilir. Her saat, günün üstesinden gelmenize yardımcı olmak için hem deri hem de kauçuk kayışlarla birlikte gelir.

Montblanc Zirvesi 3

Montblanc Zirvesi 3

Montblanc Zirvesi 3

Hikayenin geri kalanına gelince, yine haber almayı bekliyorduk ve Montblanc henüz tüm detayları yayınlamadı. Bir sürü yeni özel saat yüzü, spor ve fitness takibi (SpO2 dahil) ve Google Haritalar gibi tüm Google uygulamaları olduğunu biliyoruz.

Wear OS 3, bu saatin neden ilginç olduğunun büyük bir parçası olduğu için, aşağıda işletim sistemine bir bakış. Samsung ve Galaxy Watch 4 dışında, Wear OS 3 çalıştıran başka saat yok. Şimdi bu kadar az ayrıntıya sahip başka bir saatte geldiğini görmek biraz garip. Umarım çok geçmeden bir tane bileğe ulaşırız.

Montblanc Zirvesi 3 Wear OS 3

Genel olarak, saat güzel görünüyor, değil mi?Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/22/montblanc-summit-3-is-official-and-it-runs-wear-os-3/

Yorum yapın