Montblanc Summit 3 akıllı saat, Wear OS 3 ile piyasaya sürülen ikinci saattir


monblanc zirvesi 3

TL; DR

  • Montblanc Summit 3 akıllı saat resmi olarak duyuruldu.
  • Google’ın en yeni Wear OS 3 işletim sistemini içerir.
  • Temmuz ortasında çok yüksek bir fiyatla satışa çıkacak akıllı saati arayın.

Alman lüks markası Montblanc, geçmişte Google’ın Wear OS işletim sistemini kullanan bir dizi akıllı saat piyasaya sürdü. Bugün, en son modeli Montblanc Summit 3’ü duyurdu ve Samsung Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic’in ötesinde en yeni Wear OS 3 işletim sistemini kullanan ilk giyilebilir model oldu. Ayrıca, Montblanc cihazında herhangi bir Samsung UI veya uygulaması görmeyeceğiz, bu da sahiplerin büyük olasılıkla saf bir Wear OS 3 deneyimi yaşayacağı anlamına geliyor.

tarafından bildirildiği gibi droid hayatı, Montblanc Summit 3, içinde Snapdragon Wear 4100 Plus işlemciye sahip olacak. Ayrıca önceki Montblanc Summit 2’den daha büyük bir bataryaya sahip olacağı bildiriliyor, ancak tam olarak ne kadar büyük olduğu henüz belli değil. Telefon Titanium Black, Titanium Blue ve Titanium Grey renklerinde gelecek ve her biri deri ve kauçuk kayışlarla gelecek.

Bu akıllı saat, giyilebilir bir spor olarak pazarlanmıyor, ancak yine de adım izleme, uyku izleme, kan oksijen ölçümü ve egzersiz takibi gibi özellikleri desteklemeye devam edecek. Elbette, uygulamaları indirmek için Google Play mağazasının bir sürümüne ve gerçek dünya satın alımları için Google Pay’e sahip olacak.

Montblanc Summit 3, 15 Temmuz’da vizyona girecek. Sınır Avrupa’daki akıllı saatin fiyatının yaklaşık 1.314 dolar olan 1.250 € olacağını söylüyor. Ancak saatin ABD’deki nihai fiyatı muhtemelen farklı olacak.Kaynak : https://www.androidauthority.com/montblanc-summit-3-3179192/

Yorum yapın