Misfits Gaming, e-spor sağlık girişiminde Adamas ile ortak oldu


Oyun endüstrisi için sırada ne olduğunu öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Bu Ekim ayında GamesBeat Summit Next’te endüstrinin gelişmekte olan bölümlerini tartışmak için oyun yöneticilerine katılın. Bugün kayıt Ol.


Esports şirketi Misfits Gaming Group, oyuncularına yatırım yapmak için yeni hamleler yaptığını duyurdu. Özellikle, Lig oyuncuları ve personeli için kişiselleştirilmiş fitness planları sağlamak için Adamas ile ortaklık kuruyor.

Özellikle Adamas, Misfits’in LEC Avrupa Şampiyonası ekibine oyun dışı bir koç olarak görev yapmak üzere yerleşik bir personel sağlayacaktır. Yerleştirme, Rob Davies, ekibin performansını denetleyecek ve fitness rutinlerini, uyku programlarını ve beslenme programlarını optimize edecek.

Misfits Gaming Group’ta performans koçu Owen Blake, ortaklık hakkında şunları söyledi: “Misfits’te sporcu sağlığı her zaman bir öncelik olmuştur. Adamas ile ortaklığımız, kültürümüzü refah ve kazanma etrafında inşa etmeye devam ederken, kapsamlı bir eğitim programına olan bağlılığımızı daha da ileriye taşıyor.”

Davies, GamesBeat’e bir röportajda şunları söyledi: “Adamas’ta fiziksel ve zihinsel sağlığın bir performans meselesi olduğuna inanıyoruz. Egzersizin bilişsel yetenek üzerindeki olumlu etkisi çok iyi araştırılmış ve yine de çoğu oyuncu tarafından büyük ölçüde göz ardı edilmiştir. Elbette, kuruluşların gösterişli spor salonları var ve belki Zoom üzerinden bir eğitmene erişimleri var ama gömülü olarak, fiziksel olarak burada olup bitmesini ve bir alışkanlık haline gelmesini sağlamak için buradayız. Herkesin pratik yapması gerekir, ancak sağlıklı yaşam eğitimi, iyi takımların nasıl harika hale geldiğini gösterir.”

Adamas’a göre Davies, LEC Summer Split aracılığıyla 12 haftalık bir pilot program için takımda kalacak. Bundan sonra, Misfits programı 2023 sezonuna kadar uzatmayı düşünecek.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun işle buluştuğu yer”. Ne anlama geliyor? Size haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz – sadece bir oyun stüdyosunda karar veren biri olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin veya videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve onunla etkileşime girmenin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Üyelik hakkında daha fazla bilgi edinin.Kaynak : https://venturebeat.com/2022/07/15/misfits-gaming-partners-with-adamas-on-esports-wellness-initiative/

Yorum yapın