Microsoft Teams görüntülü toplantıları için en iyi 14 uygulama


Microsoft Teams’de görüntülü toplantı başlatmak kolaydır, ancak iş arkadaşlarınızla resmi olmayan bir görüntülü sohbet, bir müşteriye sunum veya departman genelinde üç ayda bir yapılan güncelleme olsun, sizin ve diğer katılımcılar için deneyimi geliştirmenin yolları vardır. . Teams’de görüntülü toplantılardan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır – toplantınız öncesi, sırası ve sonrasındaki en iyi uygulamalar.

Bu hikaye öncelikle, kuruluşlarında Microsoft 365 veya Office 365 iş veya kurumsal plan aboneliği bulunan kullanıcılar içindir. Microsoft, ev kullanıcıları için uyarlanmış abonelikler ve Teams’in ücretsiz bir sürümünü sunsa da bunlar, bu hikayede ele alınan özelliklerin çoğunu içermez. Ayrıca bu talimatların Teams masaüstü uygulamasını açıkladığını unutmayın; bazı özellikler web veya mobil sürümlerinde mevcut değildir.

Toplantıdan önce

Ekiplerde görüntülü toplantı planlamak için Takvim sol araç çubuğundaki simge. Bu, ana pencerede bir takvim getirir. Tıkla Yeni toplantı sağ üst köşedeki düğmesine basın.

Ana pencerede bir doldurma formu görünecektir. Toplantınız için bir başlık yazın.

İçinde Gerekli katılımcıları ekleyin kutusuna, toplantınıza katılmak istediğiniz kişilerin e-posta adreslerini yazın veya kuruluşunuzun adres defteri Teams ile entegreyse, iş arkadaşlarınızın adlarını (veya kurumsal e-posta listelerinin adlarını) yazmaya başlayabilirsiniz ve görünen listeden bunları seçin. İnsanları katılmaları gerektiğini hissettirmeden davet etmek istiyorsanız, +Opsiyonel gerekli katılımcılar alanının sağ ucunda ve adlarını İsteğe bağlı aşağıda görünen alan.

ekipler görüntülü toplantı 00 toplantı programı IDG

Teams’de bir toplantı planlamak basittir ve Microsoft 365 kişileri ve takvim ile bütünleşir. (Büyütmek için resme tıklayın.)

Ardından, aşağıdaki doldurma kutularında görüntülü toplantınız için bir tarih, başlangıç ​​ve bitiş saati seçin. Tıkla Kaydetmek düğmesini tıklayın ve davetiniz bu kişilere Teams’de toplantıya katılma bağlantısıyla gönderilecektir.Kaynak : https://www.computerworld.com/article/3542389/microsoft-teams-video-meetings-best-practices.html#tk.rss_all

Yorum yapın