Meta’nın Oculus Quest Yaz İndirimi, seçili VR oyunlarında ve uygulamalarında %40’a varan indirimle yayında


Kısaca: Meta, Quest Yaz İndirimi’ni, Quest kulaklıkları için 60’ın üzerinde sanal gerçeklik oyunu, uygulaması ve paketinde indirimlerle başlattı. Şu andan 26 Haziran’a kadar, piyasadaki en iyi oyun ve uygulamalardan bazılarında yüzde 40’a varan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Öne çıkanlar şunları içerir: gizem, Ragnarock, Exorcist: Legion VR ve Acele etmek yüzde 40 indirim için. zombi atıcı arizona güneş ışığı yüzde 30 indirimle 27,99 dolara sizin olabilir, müteahhitler ve Gerçek VR Balık Tutma benzer tasarruflardan sonra her biri 13.99 dolar.

Paketler şunları içerir: Dövüş Paketi Superhot VR, Gorn ve The Walking Dead: Saints & Sinners ve The Walking Dead’i içeren 55,99 $ karşılığında Spor Başlangıç ​​Paketi Eleven Masa Tenisi, The Thrill of the Fight ve Golf+ ile yüzde 33 indirimden sonra 35,99 dolara.

Star Wars hayranları ilginizi çekebilir Vader Ölümsüz PaketiVader Immortal: A Star Wars VR Series’in üç bölümünü de içeren, sadece 20,99 $ veya Star Wars: Tales + DLC paketi yüzde 28’lik bir fiyat indiriminin ardından 24,99 dolara. Yıldız Savaşları Pinball VR aynı zamanda yüzde 28 oranında düştü, sizinki sadece 17,99$’a.

Mükemmel bir bulmaca oyunu Ölmeni Bekliyorum olduğu gibi sadece 17,99 $ olarak fiyatlandırılır. devam filmi. Sanal Masaüstü3B alanda bilgisayar monitörünüzle etkileşime geçmenizi sağlayan bir uygulama olan , yüzde 25’lik bir kesintiden sonra 14,99 ABD dolarına düştü.

Sanal gerçeklik, bazılarının kabaca on yıl önce olacağına inandığı gibi bilgi işlemde devrim yaratmadı, ancak bu, endüstri öncülerinin henüz ortamdan vazgeçtikleri anlamına gelmiyor. Meta’nın kendi Reality Labs’ı geçtiğimiz günlerde, uzayda kaydettikleri ilerlemenin bir kısmını paylaşmak ve VR’nin olduğu bir noktaya ulaşmak için bir yol belirlemek için medya üyeleriyle sanal bir yuvarlak masa toplantısı düzenledi. neredeyse ayırt edilemez gerçek dünyadan.

Meta CEO’su Mark Zuckerberg, “Temelde mükemmel bir aslına sahip sahneler yaratmamızın o kadar uzun süreceğini sanmıyorum” dedi.Kaynak : https://www.techspot.com/news/95022-meta-oculus-quest-summer-sale-goes-live-up.html

Yorum yapın