Menteşenin yeni özelliği, flört etme niyetleriniz konusunda açık sözlü olmanızı kolaylaştırıyor – Teknolojik Haberler


Menteşe kullanıcıları beklentileri konusunda açık fikirli olmaya teşvik etmek için tasarlanmış yeni bir “Dating Intentions” profil özelliği sunuyor. Bu yeni özelliğin kullanıma sunulmasıyla birlikte, kullanıcılar profillerinde görüntülenecek bir flört hedefi seçebilirler. “Hayat arkadaşı”, “uzun vadeli”, “uzun vadeli, kısa vadeliye açık”, “kısa vadeli, uzun vadeliye açık”, “kısa vadeli” seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. ve “çıkma hedeflerimi bulmak.”

Yeni özellik, kullanıcıların yeni bir “Arka Hikaye” açık metin seçeneği aracılığıyla profillerine flört geçmişi hakkında daha fazla bağlam eklemelerine de olanak tanıyacak. Menteşe, yeni Dating Intentions özelliğinin, kullanıcıların doğru kişilere odaklanmasına ve aynı flört hedeflerini paylaşan kişilerle bağlantı kurmasına olanak sağlayacağını söylüyor.

“Hinge kullanıcılarının üçte birinden fazlasının (%34) kendilerini daha önce bir ‘durumda’ bulması nedeniyle, bu yeni özelliğin, flört edenlerin kiminle eşleşeceklerine karar vermelerine yardımcı olduğu gösterildi ve Hinge flört edenlerin %65’i flört kararlarına yardımcı olduğunu kabul etti. ”, şirket notları.

Hinge’in en son ilavesi, flört uygulamasının geçtiğimiz yıl içinde kullanıcıların başkalarıyla bağlantı kurmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir dizi yeni özelliği başlatmasıyla geliyor.

Geçen ay, Hinge, kişisel bakım öncelikleriyle ilgili maçlar arasındaki ilk konuşmalara ilham vermeyi amaçlayan yeni bir “Öz Bakım İstemleri” özelliğini kullanıma sundu. Hinge’in uygulama içi istemleri, kullanıcıların profillerinin bir parçası olarak yanıtladığı ve olası eşleşmelerde görüntülendiği konuşma başlatıcılardır. Bilgi istemleri, kullanıcıların genel bir biyografiye sahip olmak yerine kişiliklerini sergilemelerine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu en son lansmanla, kullanıcılar artık zihinsel sağlık farkındalığı hakkında sohbetler başlatmak için üç adede kadar yeni kişisel bakım istemi seçebilirler.

Yeni kişisel bakım istemleri, “Hakkımda”, “Öykü Zamanı”, “Haydi Hakkında Sohbet Edelim” ve “Önce Ses” dahil olmak üzere Hinge’deki mevcut istem paketlerine katıldı. Hinge’in geçen sonbaharda kullanıma sunulan “Önce Ses” özelliği, TikTok’ta viral kullanıcılar özellikle deneyimlerini paylaştıkça. Sesli İstemler, kullanıcıların 30 saniyelik bir ses kaydı aracılığıyla bir istemi yanıtlamasına olanak tanır ve bu da bazı komik hikayelerin daha kişisel bir şekilde paylaşılmasına olanak tanır.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/23/hinges-feature-easier-for-users-be-upfront-about-their-dating-intentions/

Yorum yapın