Meat-Space Mayın Tarlası Oyunu Hedefe Ulaştı


Belli bir yaştaki bilgisayar korsanları, İnternet bizi işimizden uzaklaştırmak için mevcut olmadan önce, kendi eğlencemizi bulmamız gerektiğini hatırlayacaktır. Neyse ki, Windows “Mayın Tarlası” şeklinde yardımımıza koşmak için oradaydı – bir kareler ızgarasında bir dizi mayın gizlendiğini bulmayı/bazen sadece tahmin etmeyi içeren bir çağın klasiği. yakınlık Böyle basit zamanları özleyenler için, [Martin] ile oyunu fiziksel alana taşıdı. 3D baskılı seyahat oyunu versiyonu.

IRL mayın tarama gemisi oyununun nasıl oynanacağını gösteren GIF

Önceden belirlenmiş bir dizi oyun alanı eklenebilir (bir arkadaş tarafından… veya düşman tarafından olduğunu varsayıyoruz!) ve karolarla kaplanabilir, mayın temizleme oyuncusu daha sonra ipuçlarını ortaya çıkarmak için plastik küreğiyle kaldırabilir. Oyunun amacı, bir bombayı ortaya çıkarmaktan kaçınmak ve bombaların saklandığı yerlere bayraklar yerleştirmektir.

Oyunun meraklıları, bazen felaketle sonuçlanan küçük bir tahminin genellikle kaçınılmaz olduğunu hatırlayabilirler. Bilgisayar versiyonunda, bu sadece yeni bir oyun için Gülen Yüz düğmesine tıklamayı gerektiriyordu, ancak bu durumda yeni bir sayfanın eklenmesi gerekecekti. Kendi şeytani bomba sitelerinizi oluşturmak için boş sayfa şablonları dahildir ve tüm parçalar, çocukların tabletlerindeki veri paketi bittiğinde uzun araba yolculukları için ideal olacak kullanışlı bir istiridye kabuğu tasarımında düzgün bir şekilde paketlenir.

Başka hangi klasik oyunların bir seyahat versiyonuna uygun olabileceğini merak ediyoruz ve Doom’un ilk 3D baskılı seyahat setini sabırsızlıkla bekliyoruz!

Kendi Mayın Tarlası oyunlarınızı çözmenin üzerindeyseniz, Java’da nasıl çözücü yazacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.
Kaynak : https://hackaday.com/2022/11/24/meat-space-minesweeper-game-hits-the-mark/

Yorum yapın