Mammoth Biosciences ve Mayfield ile geleceği şimdiden inşa edin • Teknolojik Haberler


Trevor Martin’in Mammoth Biosciences, hastalık tespitini demokratikleştirmek için CRISPR teknolojisini kullanmayı hedefliyor. Trevor Martin ve Mayfield yatırımcısı Ursheet Parikh’ten Mammoth Biosciences’ın yüce hedefe ulaşmak için kendisini nasıl konumlandırdığı hakkında bilgi almak için bu Teknolojik Haberler Live etkinliğine katılın. Spoiler: Trevor Martin, gelecekteki başarıyı sağlamak için temelleri yerine koymak için zaman harcadı.

Bu Teknolojik Haberler Live etkinliği, ağ iletişimi ile 5 Ekim’de 11:30 PDT/02:30 EDT’de açılıyor. Röportaj 12:00 PDT’de başlar ve ardından 12:30 PDT’de TCL Pitch Practice.

TCL Saha Antrenmanı için Başvurun tamamlayarak bu başvuru.

TCL çevrimiçi platformumuz olan Grip’te daha önce bize katılmadıysanız – Ücretsiz kaydolmak ve Teknolojik Haberler Live, City Spotlight, Startup Pitch Practice, Networking ve diğer Teknolojik Haberler topluluk etkinlikleri dahil olmak üzere tüm Teknolojik Haberler Live etkinliklerine tek bir kayıtla erişmek için buraya tıklayın.

Zaten Teknolojik Haberler Live on Grip topluluğunun bir parçası mısınız? Bu oturumu ajandanıza eklemek için bu bağlantıya tıklayın!

Teknolojik Haberler Live kayıtları haftalık olarak Çarşamba günleri 11:30 PDT/2:30 PM EDT’de. Bize katılın!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/10/01/build-for-the-future-now-with-mammoth-biosciences-and-mayfield/

Yorum yapın