MacBook Pro Büyük Patlama İndirimi: B&H’de 14 inç ve 16 inç modellerde (hatta M1 Max bile) 300 $’a kadar tasarruf edinAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

B&H Photo, özel olarak 300 $ ‘a varan nakit indirimli bir MacBook Pro satışı yapıyor. AppleInsider okuyucular. Apple’ın M1 Max çipine sahip modeller artık stoklarımızda.

Ay sonu MacBook Pro patlaması

B&H’deki ay sonu MacBook Pro fırsatları, M1 Max modellerinden 64 GB RAM ve ekstra depolamaya sahip sistemlere kadar çok sayıda 14 inç ve 16 inç yapılandırmada geçerlidir. Her indirim, aşağıdaki fiyatlandırma bağlantılarından veya 14 inç MacBook Pro Fiyat Kılavuzumuzdaki ve 16 inç MacBook Pro Fiyat Kılavuzumuzdaki bağlantılardan alışveriş yaptığınızda geçerlidir. Lütfen dikkat: teklifler B&H’nin masaüstü ve mobil sitelerinde geçerlidir, ancak şu anda B&H’nin mobil uygulaması aracılığıyla etkinleştirilemez.

Her yapılandırma aynı zamanda, uygun eyaletlerdeki bitişik ABD Payboo kart sahipleri içinde ücretsiz hızlandırılmış nakliye için de uygundur – ayrıca bir satış vergisi iadesi avantajından yararlanabilir veya özel finansmanı güvence altına alabilir.

14 inç MacBook Pro tasarrufu

Özel indirimlerle, 16 çekirdekli GPU ve 1 TB depolama alanına sahip, yükseltilmiş 14 inç MacBook Pro’yu satın alabilirsiniz. 2,299 $ için.

16 inç MacBook Pro indirimleri

Standart modelden çok çeşitli 16 inç MacBook Pro modellerinde 300 $’a kadar tasarruf edin 2,299 $ için 64 GB RAM’li bu 8 TB M1 Max yapılandırmasına (200 $ indirim) bu 300 $ indirim.

Aktivasyon talimatları

Özel fiyatlandırmayı etkinleştirmek için, bu gönderideki B&H fiyatlandırma bağlantıları aracılığıyla bir dizüstü veya masaüstü bilgisayardan alışveriş yapmalısınız. Maalesef teklifler şu anda B&H’nin mobil uygulamasında kullanılamaz.

Daha da fazla Apple fırsatı

En iyi Apple fiyatları

Apple bayileri ayrıca birçok üründe yalnızca en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda da bonus tasarruflar sağlayacak ek donanımlar için özel ürünler yayınlıyor. İşte bu hafta geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/23/macbook-pro-blowout-sale-save-up-to-300-on-14-inch-16-inch-models-even-m1-max-at-bh?utm_medium=rss

Yorum yapın