M2 MacBook Air Modelleri Artık Seçkin Apple Mağazalarında Stokta


Yeni bir M2 MacBook Air’e sahip olmak isteyenler, yerel Apple Store’larını ziyaret ederse şanslı olabilir. Yeni Mac bugün resmi olarak satışa çıkarken, hızlı teslimat için bir tane sipariş etmeyi umanlar, geleceğe uzanan teslimat pencereleriyle şanssız.

Ancak yeni bir MacBook Air’e sahip olmak isteyenler yerel Apple Mağazalarına göz atabilirler.

MacRumors, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa ve başka yerlerdeki bazı kişilerin yerel teslim alma için makinelere el koyabildiklerini bildirdiklerini bildirdi.

Birleşik Krallık Apple çevrimiçi mağazasında hızlı bir kontrol, istisnalar olmasına rağmen İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda’daki çoğu mağazanın bugün müşteriler için kullanılabilir stokları olduğunu gösteriyor.

Bu istisnalar, belirli renkler ve depolama yapılandırmalarını içerir ve bazı mağaza içi koleksiyon pencereleri, Ağustos ayının ortasına kadar uzanan teslimat pencereleriyle eşleşir.

Yeni MacBook Air şimdiden popülerliğini kanıtladı ve şimdiye kadar güçlü eleştiriler aldı. M1 Pro, M1 Max ve M1 Ultra, mevcut ekstra çekirdekler sayesinde çok çekirdekli performans açısından üstün olsa da, yeni M2 yongası Apple’ın tek çekirdek performansına dayalı olarak bugüne kadar yaptığı en hızlı yongadır.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 4 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/m2-macbook-air-models-are-now-in-stock-at-select-apple-stores/

Yorum yapın