Logitech’in G Cloud Gaming Handheld’i Ekim’de 349 Dolar’dan Piyasaya Sürülüyor


Bu site, bu sayfadaki bağlantılardan bağlı kuruluş komisyonları kazanabilir. Kullanım Şartları.

2022’de çok sayıda elde taşınabilir oyun seçeneği var ve Logitech bir taneye daha yer olmasını umuyor. Sadece birkaç hafta içinde, G Cloud Gaming Handheld için belirsiz duyurudan sızdırılmış işlemeye ve perakende kullanılabilirliğe geçtik. Cihaz, 19 Ekim’de 349 $ fiyatla satışa sunulacak. Bulut oyunlarına odaklanması, aynı fiyat aralığındaki bazı oyun makineleri kadar yetenekli olmadığı anlamına geliyor, ancak şimdi ön sipariş verirseniz 50 $ daha ucuza alabilirsiniz.

Logitech, G Cloud Gaming Handheld’i 7 inç 1080p LCD ve 12 saatten fazla oyun için iyi olan 6.000 mAh pil ile donattı. Bu kesinlikle biraz daha fazla harcama yapan Steam Deck gibi cihazların iki saatini zorlukla çıkarabildiği bir satış noktasıdır. Bu, tüm ağır işleri yapmak için uzak sunuculara dayanan bulut oyunlarının gücüdür. Logitech’in avuçiçi bilgisayarı, Microsoft’un Xbox Game Pass ve Nvidia GeForce Now için optimize edilmiştir ve buluttan binden fazla oyun akışı yapmanıza olanak tanır. Tabii ki, yukarıda bahsedilen akış hizmetlerine abone olmanız gerekecek ve GeForce Now, oyunlara Steam gibi bağlantılı bir hizmette sahip olmanızı gerektiriyor.

G Cloud avuçiçi, Nintendo Switch Lite’a çok benziyor, ancak Android’i Tencent ile ortaklaşa tasarlanmış özel bir başlatıcı altında çalıştırıyor. Geleneksel bir Android moduna geçebilir ve Android oyunlarını oynamak için elde taşınır cihazı kullanabilirsiniz – bu, altı veya yedi yıl önce umutsuzca istediğim Nvidia Shield Portable v2. Fortnite ve Call of Duty Mobile gibi oyunları kolayca işlemek için yeterli güce sahip üst orta sınıf bir çip olan Qualcomm Snapdragon 720G’ye sahiptir. Logitech, bulut açısını daha da zorluyor ve Microsoft bunu tanıtmaktan mutluluk duyar insanların Game Pass’i kullanmasını sağlamanın bir yolu olarak.

5G bağlantısı yoktur, bu nedenle G Cloud Gaming Handheld’in bulut oyun özelliklerinden yararlanmak için Wi-Fi’ye yakın olmanız gerekir. Maliyet açısından bu mantıklı – 350 dolarlık fiyat etiketi zaten onu zorluyor. Bununla birlikte, oyun avuçiçi bilgisayarları esas olarak taşınabilirlikleri için tercih edilir ve güçlü Wi-Fi’niz olmadıkça bunu amacına uygun olarak kullanamazsınız. Bu, uçakların, otellerin ve arabaların dışarıda olduğu anlamına gelir.

İlgilenen oyuncular, fiyat artmadan önce G Cloud Gaming Handheld’i bugün 299$’a ön sipariş verebilirler. İlginç bir ürüne benziyor, ancak Switch ve Steam Deck gibi popüler cihazlarla rekabet edecek. G Cloud, istediğimiz Android avuçiçi olmak için çok geç ve hayallerimizin her zaman açık olan bulut oyun terminali olmak için çok erken olabilir.

Şimdi Oku:

Kaynak : https://www.extremetech.com/gaming/339741-logitechs-g-cloud-gaming-handheld-launching-in-october-at-349

Yorum yapın