Liteboxer taşınabilir hale geliyor – Teknolojik Haberler


Alanın benimle ev fitness’ı tamamen kucaklama arasında büyük bir giriş engeli olduğunu söylerken yalnız olmadığıma eminim. New York’ta yaşıyorum ve bir koşu bandı, bisiklet veya bu konuda büyük, bağlı bir kum torbası ile uğraşmak zorunda kalmadan işler zaten sıkı. Neyse ki, bu şirketlerin bir kısmı Peloton’s Guide’dan Tempo’s Move’a kadar daha esnek sistemlerle yanıt verdi.

Bugün, Liteboxer, gördüğüm en portal sistemlerden birini, uygun bir şekilde Go adında birini tanıtıyor. Sistem, kullanıcının bileklerine bağlanan bir çift sensör etrafında inşa edilmiştir. Şirket burada standart donanım maliyeti yerine abonelik ücretlerine dayanan bir hizmet olarak donanım modelini seçti.

Resim Kredisi: Liteboxer

Bu kesin bir taahhüttür – ya bir yıl için ayda 16 dolar ya da 2 yıl için ayda 14 dolar. Bunların her ikisi de, toplam maliyetin bir parçası olarak atılan donanıma sahiptir. Bununla birlikte, gerçekten peşin ödemeyi tercih ederseniz, sensörler için 100 $ ‘ı düşürebilir ve aydan aya 19 $’ a gidebilirsiniz. Halihazırda VR hizmetine aboneyseniz veya Liteboxer donanımına sahipseniz, yeni sensörleri doğrudan satın almayı tercih ederseniz, yeni teklife aylık ücret ödemeden erişebilirsiniz.

Kit, bilek sarma sensörlerinin yanı sıra bir tablet standı, 1 kiloluk yumurta ağırlıkları ve bir çanta içerir. Bağlı uygulama, eğitmen liderliğindeki isteğe bağlı antrenmanları ve Universal Music Group kataloğundan seçme müzikleri içerir.

Resim Kredisi: Liteboxer

“Bir yıldan biraz fazla bir süredir ürün üzerinde çalışıyoruz ve Liteboxer Go’nun antrenmanlarını nerede olurlarsa olsunlar, hatta evlerinin rahatlığında bile erişilebilir kılmak isteyenler için doğru çözüm olduğuna gerçekten inanıyoruz.” Jeff Morin bir sürümde diyor. “Evde zindeliğin geleceğine bakarken, herkesin evde harika içeriklerle ekonomik bir şekilde çalışabilmesini sağlamanın ve hantal donanımları atlamanın gerçekten hayati olduğuna inanıyorum. Ne olursa olsun çalışmayı erişilebilir kılmak için bir görevdeyiz.”

“Ağır donanım”, adını büyük bağlantılı cihazlar üzerine kurmuş bir girişimin bazı güçlü sözleridir, ancak bu duygu takdir edilmektedir. Daha taşınabilir ev fitness çözümleri mantıklı ve nasıl baktığınıza bağlı olarak ayda 14 ila 18 dolar “uygun fiyatlı” olarak nitelendirilebilir – kesinlikle spor salonu üyeliğinden daha ucuzdur.

Ev robotiğine olan ilgi, yeniden açılmanın ortasında ortalamaya geriledikçe, daha fazla şirketin çabalarını giderek daha taşınabilir çözümlere kaydırmasını bekliyorum.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/22/liteboxer-goes-portable/

Yorum yapın