Linktree’nin yeni mobil uygulaması, kullanıcıların hareket halindeyken sayfalarını yönetmelerine olanak tanır – Teknolojik Haberler


bağlantı ağacı bugün, kullanıcıların hizmetine erişmesini kolaylaştırmak için iOS ve Android’de yeni bir mobil uygulama başlattığını duyurdu. Yeni uygulama, kullanıcıların bir Linktree oluşturmasına, bağlantı ekleyip yönetmesine, tasarımlarını özelleştirmesine ve daha fazlasını telefonlarından sağlayacak. Şirket, uygulamanın amacının, içerik oluşturucuların Linktree’lerini güncel tutmalarını kolaylaştırmak olduğunu söylüyor.

Uygulama, Linktree’nize yeni bir Spotify şarkısı gömmek gibi hızlı içerik paylaşma yeteneklerine izin verir. Kullanıcılar ayrıca Linktree’lerini özel arka planlar, düğme stilleri, yazı tipleri, renkler ve daha fazlasıyla tasarlamak için uygulamayı kullanabilir. Ayrıca uygulama, kullanıcılara trafik ve dönüşüm ölçümlerine erişim sağlar. Kullanıcılar, hedef kitlelerini daha iyi anlamak için satışları, ödemeleri ve daha fazlasını izlemek için uygulamadaki Ömür Boyu Analizler sayfasına gidebilir.

Linktree kullanıcılarından gelen kullanıcı kayıtlarının ve oturum açma işlemlerinin çoğunluğunun bir mobil cihazdan gerçekleşmesiyle Linktree, bir mobil uygulama talebini tanıdığını söylüyor. Şirket, kullanıcıların hareket halindeyken bağlantılarını güncellemelerine izin vererek uygulamanın işletmesi için organik bir sonraki adım olduğunu belirtiyor.

Linktree CEO’su ve kurucu ortağı Alex Zaccaria, “Oluşturduğumuz bio-in-bio kategorisini genişletmeye devam ederken, sonuçta içerik oluşturuculara nerede olurlarsa olsunlar her şeyi birbirine bağlamanın yeni yollarını sunarken Linktree mobil uygulamasını başlatmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. Bir açıklamada. Linktree kullanıcıları hareket halindeyken profillerini mobil cihazlarından kurabilecek ve yönetebilecekler – esasen yoğun bireyler için süreçleri daha hızlı ve daha kolay hale getirerek içerik oluşturmaya ve en iyi yaptıkları şeyi yapmaya daha fazla zaman ayırabilecekler. Linktree uygulaması, kullanıcılarımızın sürekli gelişen ihtiyaçlarına hitap eden en son güncellemedir.”

Linktree mobil uygulaması

Resim Kredisi: bağlantı ağacı

Yeni uygulamanın lansmanı, Linktree’nin “biyodaki bağlantı” kategorisinin ötesine geçmek için çalıştığını söylediği gibi geliyor. Şirket kısa süre önce sadece bir “bir” olarak görülmekten kurtulmak için yeni bir marka vizyonu başlattı.bağlantı in bio ”aracı, keşfetmeyi, bağlantı kurmayı ve topluluğu teşvik eden bir marka olmak için. Bir uygulamanın piyasaya sürülmesi, şirkete, örneğin Şorbi ve Profildeki Bağlantı.

Geçen ay şirket, kullanıcıların platform ortaklarına ve entegrasyonlarına göz atmaları için yeni bir tek duraklı dizin başlattı. Linktree Marketplace olarak adlandırılan yeni merkez, ortaklıklarının ortaya çıkmasını sağlamak için tasarlandı. Linktree ayrıca, NFT galerileri, oyun lansmanları, müzik, sosyal medya sayfaları ve doğrudan kullanıcıların Linktree açılış sayfalarında alışveriş dahil olmak üzere, Linktree ortaklarının platform ziyaretçileri için dijital deneyimlerini ve hizmetlerini yerleştiren Link Apps’ı da tanıttı.

Linktree kısa süre önce, içerik oluşturucuların NFT’lerini sergilemelerine ve “mülkiyet etrafında bir topluluk oluşturmalarına” olanak sağlayacak bir dizi yeni özelliği de ortaya çıkardı. Yeni özellikler, NFT pazar yeri OpenSea ile ortaklaşa geliştirildi. Şirketin yeni “NFT Galerisi” bağlantı özelliği, kullanıcıların NFT’lerini Linktree’lerinde sergilemelerine olanak tanır. İçerik oluşturucular, cüzdanlarını bağladıktan sonra NFT’lerini profil resimleri veya Linktree’lerinde arka plan olarak da kullanabilirler.

Şirket, Mart ayında 110 milyon dolarlık tüm öz sermaye artırdı ve değerlemesini 1.3 milyar dolara çıkardı. Artışın ardından Linktree, yeni gelir akışları sunmaya ve içerik oluşturucular ve markalar için ek değer yaratmaya odaklandığını söylüyor. Şirket, ayda 1,2 milyar tekil ziyaretçiye sahip olduğunu söylüyor.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/07/11/linktrees-mobile-app-launch/

Yorum yapın