‘Lego Star Wars Yaz Tatili’ Fragmanı: Parti Modunda Jabba the Hutt’ı görün


En sevdiğiniz Star Wars kahramanları ve kötü adamları tatile gidiyor, çünkü Jabba the Hutt bile biraz Ar-Ge’yi hak ediyor. Lego Star Wars Yaz Tatili için yeni fragmanözel geliyor Disney Artı 5 Ağustos’ta, sümüklü gangster, dans pistinin ortasında, günlük kötü adamlardan en iyi şekilde yararlanıyor.

Özel bölüm, en son Star Wars gişe rekorları kıran filmdeki olaylardan kısa bir süre sonra belirlendi. Skywalker’ın YükselişiDisney Plus’a göre. Finn, arkadaşları Rey, Poe, Rose, Chewbacca, BB-8, R2-D2 ve C-3PO için yıldız kruvazörü Halcyon’da bir tatil hazırlar. Disney oteli.

Finn, tatillerin ters gittiğine dair hikayeler anlatan Güç hayaletleri Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi ve Leia Organa ile karşılaşır. Darth Vader, Emperor Palpatine ve Jabba gibi kötü adamların salıverildiğini o zaman göreceğiz gibi görünüyor.

Fragman yeni bir “Weird Al” Yankoviç şarkısı içeriyor, Scarif Beach Party (onun şarkısını hatırlayabilirsiniz). 1999 haraç melodisi The Saga Begins). Müzisyen ayrıca yeni bir karakter olan Vic Vankoh’u da seslendiriyor. Scarif, çok gizli bir İmparatorluk araştırma tesisine ev sahipliği yapan ve içinde beliren tropikal bir gezegendir. 2016 yan filmi Rogue One.

Ayrıca filmin seslendirme sanatçıları arasında Kelly Marie Tran, Anthony Daniels ve Star Wars film rollerini yeniden canlandıran Billy Dee Williams. İşte bu özel tatilde görmeyi bekleyebileceğimiz tüm Lego karakterleri: Boba Fett, the Tour Droid, Sidero, C-3PO, Palpatine, Sy Snootles, Poe Dameron, Anakin Skywalker, Han Solo, Finn, Jabba, Vader , Obi-Wan Kenobi, Rose, Rey Skywalker, Lando (Holovid), Ben Solo ve Leia Organa. Filmde ayrıca Lego Star Wars: The Freemaker Adventures’tan Colvett Valeria ve Wick Cooper da yer alıyor.

Film, Lucasfilm ve Lego spesiyallerini takip ediyor Star Wars Tatil Özel ve Star Wars Korkunç Hikayeler — önceki filmlerin ikisi de yaklaşık 45 dakika uzunluğunda. Lego Star Wars Yaz Tatili duyuruldu Yıldız Savaşları Kutlaması Anaheim Mayısta.Kaynak : https://www.cnet.com/culture/entertainment/lego-star-wars-summer-vacation-trailer-see-jabba-the-hutt-in-party-mode/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın