Kurtosis, web3 geliştiricilerine ‘oynayabilecekleri bir yer’ sağlamak için A Serisi 20 milyon dolar artırdı – Teknolojik Haberler


Teknolojik Haberler’ın her gün 15:00 PDT’de gelen kutunuza teslim edilen en büyük ve en önemli hikayelerinin bir özetini almak için, abone olun.

hac ve o çok ihtiyaç duyduğu biraz dinlenirken ben önümüzdeki iki gün için yer değiştiriyorum. O yokken, lütfen Glambook’taki en son Pitch Deck Teardown’ının keyfini çıkarın. Bu arada Teknolojik Haberler Disrupt yaklaşıyor: Son beş Disrupt Audience Choice yuvarlak masa kazananıyla tanışın ve öğrenciyseniz ücretsiz geçiş kazanma şansı için video yarışmamıza katılın.

Ve unutmayın, Startup Battlefield 200 için başvurular yarın sona eriyor! Girişiminizi bu Ekim ayında Teknolojik Haberler Disrupt’ta ücretsiz sergileme ve 100.000 $’lık öz sermayesiz ödülü kazanma şansı için Startup Battlefield 200’e katılmak için bugün başvurun. Başvurular 5 Ağustos’ta sona eriyor. Başvurularınızı yarına kadar almayı unutmayın! Bugün başvur.

Yarın görüşürüz! – Christine

Teknolojik Haberler İlk 3

 • Etrafında takım: İki yıl önce, iki eski Palantir mühendisi, kripto odaklı bir geliştirici araç sistemi olan Kurtosis’i başlattı ve şimdi gelecek yıl yeni bir ürün çıkarmak için bir ekip kiralamak için 20 milyon dolarlık yeni fon topladı, Jacquelyn raporlar.
 • Bazı sermaye üzerinde çemberleme: Arjantinli fintech Geopagos, işletmelerin kendi finansal hizmet ürünlerini piyasaya sürmelerine yardımcı olmak için 35 milyon dolarlık yeni sermayeye ihtiyaç duyduğu için önyükleme hayatını geride bırakıyor, Mary Ann yazar.
 • Bazı hisse geri alımlarına ‘geçmek’: Snap ve Airbnb’nin daha yavaş büyümenin ortasında hisseleri geri alma hamlesi Alex Ne olduğunu anlamak için kaşlarını kaldırıp kaputun altına baktı.

Startup’lar ve VC

Bugün yine bir sürü startup haberi var, hadi konuya girelim. İlk olarak, Nataşa M Birkaç ay önce dörtte bir oranında çalışan personelini azaltan On Deck’ten bize bazı ek işten çıkarma haberleri getiriyor. Kesirleri toplayabilenleriniz için bu çok fazla, değil mi?

okumaktan zevk aldık bekaYatırımcı anketi öyküsünde, ilk kez altı fon yöneticisiyle, gerilemeyi atlatmaya yönelik yaklaşımları hakkında röportaj yaptı.

Ayrıca, şimdi satın alın, sonra ödeyin, tüketiciler dünyasında hala daha yaygındır (bkz. anitaHalliday’deki finansman hikayesi), ancak işletmeler de eğlenceye katılmak istiyor. Kontempo’nun 30 milyon dolar ve satış ekiplerinin krediyi onaylamasını sağlama yaklaşımıyla geldiği yer burasıdır. Kyle raporlar.

 • Günde bir uygulama reklamları uzak tutar: Hiç kimse pop-up reklamları sevmez ve yeni bir uygulama olan Banish sizi hisseder, Sarah yazar.
 • İçeriği insanlara bağlama: İçerik oluşturucuları içeriğe ihtiyaç duyan işletmelerle eşleştirmek için bazı erken aşama finansmanı için debriyaj kapandı, Dominic Madori raporlar.
 • Rill iyi: Bir iş gösterge tablosu aracı olan Rill, ilk kez yeni bir turdan ve veri tabanı ve anında kullanıcı deneyimi içeren ürününden bahsediyor, Ron yazar.
 • reddedemeyecekleri bir teklif: Otoimmün hastalar için tedaviler geliştiren bir girişim olan MiroBio, Gilead Sciences’ın bir parçası olmak için 405 milyon dolarlık bir teklifi kabul etti, Paul raporlar.

NDA’dan LOI’ye: Girişiminiz satın alınırken gerçekten ne olur?

Kawaii kurabiye vektör çizim. Japon kawaii tarzı çikolatalı kurabiye gözleri ve ağzı. Beyaz arka plan üzerinde izole düz karakter.

Resim Kredisi: Anna Minkina (yeni bir pencerede açılır) / Getty Resimleri

Geçen hafta, Dell Technologies Capital Yair Snir Başkan Yardımcısı ve genel müdürü, özellikle halka açılma olasılıkları çok uzun olduğu için, kurucuların neden satın almayı planlamaları gerektiğini açıklayan bir makale paylaştı.

Bir takipte, okuyucuları satın alma sonrası entegrasyon dönemi/süreci içine alır:

 • alışveriş koşusu
 • LOI’ye giden yol
 • bankacılar getirmek
 • Durum tespitine dalmak
 • “Birinci Gün”ün Tanımlanması
 • Edinildin!

Snir, “IPO’lar daha fazla manşet olabilirken, iyi zamanlanmış, iyi planlanmış bir satın alma sizin, ekibiniz ve oluşturduğunuz teknolojiler için daha da büyük fırsatlar anlamına gelebilir” diyor.

(Teknolojik Haberler+, kurucuların ve başlangıç ​​ekiplerinin ilerlemesine yardımcı olan üyelik programımızdır. buradan üye olabilirsiniz.)

Büyük Teknoloji A.Ş.

Kripto para birimi söz konusu olduğunda, BlackRock şimdi “Onlara katılabilecekken neden onları yenin?” Diye soruyor. anita Müşterilerine başlangıçta Bitcoin olmak üzere kriptoya erişim sağlamak için Coinbase ile güçlerini birleştiren varlık yöneten dev hakkında yazıyor. Ve Coinbase’den bahsetmişken, Jacquelyn ve Alex Teknolojik Haberler+ için bu ortaklığın ve Coinbase’in sahip olduğu diğerlerinin neden yatırımcıları memnun ettiğini yazın.

Sosyal medya alanında keyif aldık AmandaPatreon CEO’su Jack Conte ile Instagram ve Facebook’un neden onun listesinde olduğu ve iyi bir şekilde olmadığı hakkında konuştuğu hikayesi. Ve Ayşe bize bazı yeni Clubhouse özelliklerinin neler olduğunu anlatıyor.

 • araba konuşması: Volkswagen, 2023 ID.4’ün daha ucuz bir versiyonunu bu yıl içinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kirsten yazar. Bu sırada, Rebeka Avrupa’da elektrikli araç kiralama girişimi, San Francisco’da çıkış yapan UFODrive ve bazı işten çıkarma haberlerinin ardından Lyft çalışanlarına neler olduğu hakkında bize hikayeler getiriyor.
 • Wally World’de işten çıkarmalar: Enflasyon, bütçelerini inceleyen en büyük şirketlere bile sahip ve bu durumda, İvan Walmart’ın 200 kurumsal çalışanı işten çıkardığını bildirdi.
 • Samsung, G anahtarında: İvan Ayrıca Samsung’un Amazon Luna oyunlarını akıllı TV’lerine ve monitörlerine getirmesi hakkında yazıyor. Brian Samsung’un gelecek haftaki Unpacked etkinliğinde duyurabileceği güzellikleri vurgular.
 • Yayıncılar uzakta: Bugünkü akış haberlerinde, etiket Amazon Prime Video’nun Nijerya’da yerel bir hizmet başlattığını bildirirken, Lauren SoundCloud’un bazı işten çıkarmaları duyurması ve Paramount+’ın abone sayısı açısından iyi bir çeyrek dönem geçirmesi hakkında yazıyor.
 • Geri vermek, sadece istedikleri şekilde değil: erkeksi Pakistan Devlet Bankası, “mevzuat gerekliliklerinin ihlalini ve “diğer endişeleri” öne sürerek, girişimin geleceği hakkında varoluşsal sorular sorarak, fintech startup Tag’e müşterilere tüm fonları iade etmesini emrettiğini bildirdi.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/04/daily-crunch-kurtosis-raises-20m-series-a-to-give-web3-developers-a-place-to-play-around/

Yorum yapın