Küresel ödeme firması Adyen, iş ortakları için iPhone’da Tap to Pay’i başlattıAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

iPhone’da Tap to Pay yavaş yavaş kullanıma sunuluyor ve Adyen’in eklenmesiyle Nike, G-Star ve Burton gibi platformlar bunu mağazalarda kullanabilir.

Adyen, iş ortaklarına Apple’ın iPhone’da Tap to Pay adlı yeni ödeme sistemine erişim sağlıyor. Artık işletmelerin Apple Pay’i veya dokun ve öde kartı ödemelerini kabul etmek için bir iPhone’un ötesinde özel bir kayıt defterine veya donanıma ihtiyacı olmayacak.

Adyen aracılığıyla iPhone’da Tap to Pay alan işletmeler arasında Vince, Burton, G-Star, Scotch & Soda, Nike, Fresh ve Lightspeed Commerce Inc yer alıyor. ABD’deki konumlar hizmeti bugün kullanmaya başlayabilir ve ABD dışında Adyen’e bağlı ortaklar şunları yapabilir: ilgi göster bir uygulama göndererek platformda.

Kamran Zaki, “Bu yeni özellik, tüketicilerin ve işletmelerin mobil ödemeleri görme biçimini değiştirecek. iPhone’da Dokun ve Öde’nin kullanımı kolaydır ve işinizi ve müşteri verilerinizi gizli ve güvende tutmak için iPhone’un yerleşik güvenlik özelliklerinden yararlanır” diyor. , Adyen’de COO. “Resmi olarak yayında olmaktan gurur duyuyoruz ve işletmelerin müşterilere daha fazla seçenek ve esneklik sunmasını sağlıyoruz.”

iPhone’da Dokun ve Öde; kolay kurulum, hızlı ödeme deneyimleri ve güvenli bir ödeme yöntemi dahil olmak üzere bir işletmeye çeşitli avantajlar sağlar. Ayrıca, ödeme donanımına olan bağımlılığı ortadan kaldırarak yüz yüze ödemeleri basitleştirir.

iPhone’da Dokun ve Öde’nin benimsenmesi yavaş oldu ve Shopify bunu tam olarak destekleyen ilk kişilerden biri. Stripe ve Square, ortaklarıyla birlikte kapalı betalar yürütüyor ve 2022’de tam bir lansman bekliyor.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/12/global-payment-firm-adyen-launches-tap-to-pay-on-iphone-for-its-business-partners?utm_medium=rss

Yorum yapın