Klinik araştırmacılar için bir iş akışı platformu olan Florence Healthcare, Insight Partners – Teknolojik Haberler liderliğinde 27 milyon dolar artırdı


Floransa SağlıkKlinik araştırma sitelerini, sponsorları ve sözleşmeli araştırma kuruluşlarını birbirine bağlayan bir yazılım oluşturan , bugün Insight Partners liderliğindeki 27 milyon dolarlık bir C-1 Serisini artırdığını duyurdu. Insight Partners, portföy şirketlerinin hızla büyümesine yardımcı olan ScaleUp programıyla tanınır.

Bugüne kadar 114,1 milyon dolar toplayan ve en son sermaye infüzyonunu uzaktan erişim sağlayarak klinik deneylerin çıktısını ikiye katlamak için kullanan Florence Healthcare. Şirket kiralamayı, ürünleri üzerinde çalışmayı ve 10.000 klinik araştırma sitesi ve sponsor arasındaki bağlantıları artırmayı planlıyor.

Şirketin iki ana ürünü var. eBinders, yasal uyumluluk ve uzaktan bağlantı içeren dijital bir belge iş akışıyla klinik araştırmacılar için işlemleri basitleştirir. Bu arada SiteLink platformu, siteleri, sponsorları ve sözleşmeli araştırma kuruluşlarını birbirine bağlar. Şirket, SiteLink’in her ay 4 milyon uzaktan araştırma faaliyetine güç verdiğini söyledi.

Şirket, araştırma operasyonlarının sayısallaştırılmasının, klinik araştırmaların, büyük akademik tıp merkezlerine seyahat edemeyen, yeterince temsil edilmeyen hastalara daha yakın olmasına yardımcı olabileceğini söylüyor. Florence Healthcare iddia ediyor yazılımı şimdi ABD nüfusunun %80’inin 25 mil içindeki araştırma alanlarını donatıyor.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/22/florence-healthcare-a-workflow-platform-for-clinical-researchers-raises-27m-led-by-insight-partners/

Yorum yapın