Kesinlikle FE telefonların etrafta kalmasını istiyorsunuz


Samsung Galaxy S20 FE arka profil 2

Eric Zeman / Android Otoritesi

Geçen hafta Samsung’un iyi karşılanan Fan Edition (FE) uygun fiyatlı amiral gemisi akıllı telefon serisini bitirmeyi düşündüğüne dair bir söylenti gördük. Bu noktada sadece titrek bir söylenti, bu yüzden kesinlikle sağlıklı bir tuz yardımı ile iddiayı alıyoruz.

Yine de, konu hakkında ne düşündüğünüzü bilmek istedik. İlk hikayemizde ve sonraki bir fikir yazısında bir anket yayınladık ve işte nasıl oy verdiğiniz.

Samsung, Fan Edition hattını öldürmeli mi?

Sonuçlar

Geçen hafta anket yayınlandıktan sonra yaklaşık 1.700 oy kullanıldı ve ankete katılanların yaklaşık %70’inin Samsung’un FE çizgisini bitirmesini istemediği ortaya çıktı. FE serisi genellikle Samsung’un diğer amiral gemilerinden daha ucuz bir fiyat etiketi sunarken, yine de birçok harika özellik sunduğundan, neden bu kadar çok insanın bu seçeneğe oy verdiğini görebiliriz.

Özellikle Galaxy S20 FE, 2020’de Editörün Seçimi kazananı oldu. Telefon, o yılın başlarında Galaxy S20’nin 1.000 dolarlık fiyatına kıyasla 700 dolarlık bir fiyat etiketi ile geldi. Ayrıca IP68 derecesi, nispeten büyük pil, kablosuz şarj ve esnek üçlü kamera sistemi gibi özellikler de sağladı.

Bu arada, ankete katılan okuyucuların ~%30’u Samsung’un FE hattını bitirmesi gerektiğini söyledi. Özellikle Galaxy S21 FE’nin S22 serisinin lansmanından yaklaşık bir ay önce geç gelmesiyle bazı kişilerin neden bu pozisyonu aldığını anlayabiliyoruz. Ayrıca, 700 dolarlık fiyat etiketi artık Galaxy S21 ve Galaxy S22’nin 800 dolara satıldığı kadar çekici değildi.

Yorumlar

  • patron hayranı61: FE serisinden kurtulun. Zaten kalabalık bir Samsung telefon serisinde çok gereksiz
  • HaltestelleLuitpolthafen: Kesinlikle kalsın, bu sefer daha iyi bir iş çıkar.
  • M Hektor: Acaba FE telefonlar, ancak önceki model yılı FE olmayan telefonların üretimi durdurulsaydı daha anlamlı olur muydu diye merak ediyorum. Ne olursa olsun, bir FE telefonu fikrini seviyorum. Ama bir şekilde kendimi amiral gemisi bölgesine çektim, bu yüzden henüz bir FE telefonu alışveriş listemde değil.
  • ejderha ateşi: FE serisinin vaadini beğendim. Öncelikle çok yardımcı olacak diğer model adıyla aynı yıl içinde tutmanızı önerebilir miyim? İkincisi, maliyetleri düşük tutmak için IE 550.00 geçmiş yılların çipini kullanın. Bunun anlamı, 23FE için gelecek yıl için mevcut QUALCOMM 8 plus’ı veya adı her neyse onu kullanmaktır. Bu yıl 22 FE’yi atla, böylece yetişebilirsin. Şimdi 21 FE ile aynı ekranı, aynı kamerayı kullanın. Yazılımı biraz güncelleyin ve hareket etmesini sağlayın. IP derecelendirmesi yok ve ayrıca içinde hangi çipin olduğunun reklamını yapmayın ve bilenler bilir. Bu Apple için işe yarar, Samsung için işe yarar.Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-fe-phones-poll-results-3178994/

Yorum yapın