Kasabada Yeni Bir Razer Kishi Denetleyicisi Var


Razer, bu hafta Android telefonlar için yepyeni bir Kishi mobil denetleyicisini piyasaya sürdü. Kişi V2. Fiyatı 99$ olan bu mobil kontrol cihazının, geliştirilmiş ergonomi için elden geçirilmiş bir tasarımın yanı sıra tüm oyun paylaşımı ihtiyaçlarınız için yeni ve şık bir düğme içerdiği anlatılıyor.

Razer’ın Kishi V2 ile amacı, “son teknoloji mikro anahtar düğmeleri, analog tetikleyiciler ve programlanabilir makrolar” sayesinde mümkün olan gerçek bir konsol denetleyicisi deneyimini mobil cihazlara getirmektir. Ayrıca Kishi V2’nin şu şekilde listelendiğini de belirtmeliyiz. GeForce NOW Önerilenyani buluttan AAA başlıklarını yayınlamanın tatlı olacağını biliyorsunuz.

Uyumluluk söz konusu olduğunda, uyduğu sürece hemen hemen tüm Android cihazlarda çalışması gerekir. Razer, tüm yeni Samsung ve Pixel cihazlarını listeliyor, ancak yine de pek çok alıcının sorunla karşılaşacağını öngörmüyoruz.

Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek bir Kishi V2 yakalayabilirsiniz.

Bir Kishi V2 satın alın (99$)Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/08/razers-new-kishi-v2-costs-99-features-improved-design-and-share-button/

Yorum yapın