Kara Cuma ve Siber Pazartesi 2022: The Verge’in en iyi fırsatlar rehberi


Kara Cuma geldi. Yılı kapatan yıllık fırsatlar şenliği başladı ve Amazon, Target ve Best Buy gibi perakendeciler yılın en iyi tasarruflarını sunuyor. Gürültü önleyici kulaklıklar, akıllı ekranlar, OLED TV’ler, oyun dizüstü bilgisayarları ve diğer birçok popüler cihaz gibi teknolojilerde büyük bir indirim almanın tam zamanı.

Kara Cuma, kendinize bir şeyler hediye etmek için harika bir fırsattır, ancak aynı zamanda başkaları için bir sürü hediye alışverişi yapmak için de en iyi şansınızdır. Nereden alışveriş yapmanız gerektiğinden emin değilseniz, birçok perakendecinin bu süre zarfında müthiş fiyat eşleştirme politikaları (veya en azından fiyat koruması) sunduğunu ve mümkün olan en büyük indirimi aldığınızı bilerek rahat nefes almanızı sağladığını unutmayın.

Bunun sonucunda Sınır, anlaşmaları hafife almayız. Bu nedenle, ister perakendeci programları, iade politikaları, yenilenmiş ürünlerle ilgili bilgiler veya para biriktirmenin birkaç yolu olsun, Kara Cuma ve Siber Pazartesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya getirmek için bu merkezi kullanacağız. çevrimiçi veya mağaza içi. Bu sayfayı, Kara Cuma ve onu takip eden “Siber Hafta” boyunca olağanüstü tasarrufları vurgulamak için kullanacağız, böylece mümkün olan en iyi teknoloji fırsatlarını nerede ve ne zaman bulacağınızı her zaman bileceksiniz.Kaynak : https://www.theverge.com/23437426/black-friday-guide-cyber-monday-tech-gadgets-2022

Yorum yapın