Kara Cuma: Google Anlaşmaları Siber Pazartesi Öncesinde Güçleniyor


Bu hikayenin bir parçası Hediye Rehberien iyi hediye fikirlerinden oluşan yıl boyu koleksiyonumuz.

Kara Cuma bitti. Şimdi buna girmek için Siber Pazartesi tamamen farklı bir şey olan zihniyet. Tamam, belki aynı şeydir, ancak iyi haber şu ki, şu anda her tür perakendeciden fırsatlar bulabilirsiniz. Google mağazası.

İster bir telefon, ister akıllı bir kapı zili, yeni bir Wi-Fi yönlendirici veya bir dizi kablosuz kulaklık arıyor olun, Google, yeni Pixel 7 akıllı telefon da dahil olmak üzere tüm donanım yelpazesinde size fırsatlar sunar.

Bu indirimlerden yararlanmak için Pazartesi gününe kadar vaktiniz var, bu yüzden şimdi kendinize bir tatil hediyesi veya başka bir şey için anlaşma yapma sırası sizde.

Google Store’daki en iyi fırsatlardan birkaçını aşağıda vurguladık, ancak emin olun ve aşağıdakilere göz atın: tüm satış seçimi. Fiyatların yayınlandığı sırada doğru olduğunu unutmayın, ancak fiyatlandırma ve bulunabilirlik önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Bu Kara Cuma alışveriş sezonunda en uygun fiyatlı akıllı telefonu arıyorsanız, bu fiyata Pixel 6A’dan başkasına bakmayın. İnanılmaz bir kamera, harika pil ömrü ve çok daha fazlasını sunar.

Pixel 7 Pro, Google’ın mevcut serisindeki en üst düzey akıllı telefon. Ekim ayında piyasaya sürülen bu 5G telefon, 6,7 inç ekrana, G2 Tensor işlemciye, 12 GB RAM’e ve 4K kayıt yapabilen üçlü arka kamera sistemine sahiptir. Ayrıca, tüm gün dayanabilen bir pile sahiptir ve çevrimiçi ortamda daha fazla güvenlik için yerleşik bir VPN ile birlikte gelir.

İkinci nesil Nest Hub akıllı ekranı, içerik akışı yapmanıza, yemek tarifleri aramanıza, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle görüntülü sohbet etmenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan 7 inçlik bir ekrana sahiptir. Ayrıca, hava durumunu kontrol edebilmeniz, hatırlatıcılar ayarlayabilmeniz, uyumlu akıllı ev cihazlarını ve gün boyunca Asistan’ı kullandığınız diğer her şeyi kontrol edebilmeniz için Google Asistan entegre edilmiştir.

İster Disney Plus’ta Andor izlemek, ister Dünya Kupası oyunlarından herhangi birini yakalamak veya en sevdiğiniz oyunları oynamak isteyin, Google TV’li Chromecast ile tüm eğlencenizi tek bir yerden alabilirsiniz. HD sürümüyle aranız iyiyse, şu anda yalnızca 20 ABD dolarıdır, ancak 4K Chromecast için 40 ABD doları ödeyebilirsiniz.

Hareket halindeyken müzik, video ve sesli kitap akışı yapıyor veya bir aramayı yanıtlıyor olun, A Serisi sağlam bir kulaklık seçeneği sunar. Tere ve suya dayanıklıdırlar, bu da egzersiz yaptığınız veya havanın sertleştiği zamanlar için idealdir. Bu kulaklıklar ayrıca beş saate kadar dinleme süresi sunarak şarj kutusuyla birlikte toplam 24 saate denk geliyor.

Bu görüntülü kapı zili, şarj edilebilir bir pil takımıyla birlikte gelir ve 24 saat canlı akış, HD video ve gece görüşü sağlar. IP54 hava koşullarına dayanıklı olarak derecelendirilmiştir, iki yönlü sese sahiptir, Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumludur ve yakınlarda hareket algılandığında akıllı uyarılar sağlayarak size biraz rahatlık verebilir.

Google Store’da daha fazla fırsat:Kaynak : https://www.cnet.com/deals/black-friday-google-deals-are-going-strong-ahead-of-cyber-monday/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın