‘Kaptan Amerika’ yıldızı Chris Evans, Ana Düğmeyi özlüyor, yeni iPhone’ların çok ağır olduğunu söylüyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Bir Apple TV+ mezunu olmasına rağmen, Chris Evans iPhone 12’sinin hayranı değil, Ana Ekran Düğmesini özlediğini ve şans verildiğinde mutlu bir şekilde çalışan bir iPhone 6s’e geri döneceğini söylüyor.

Haziran ayında, “Kaptan Amerika” ve “Knives Out” ile tanınan Chris Evans’ın iPhone 6s ile yıllar sonra nihayet iPhone’unu yükselttiğini öğrendik. Ancak Apple, Ana Sayfa Düğmesinden ve kavisli tasarımdan geçtiği için bu değişiklikten pek memnun değil.

Sırasında görüşme ile birlikte çarpıştırıcı, Evans, yeni iPhone’ların çok ağır olduğunu belirterek iPhone 6’larından yakındı. Telefonu havada tutmak için serçe parmağını kullanması gerektiğini göstermeye devam ediyor.

Yeni iPhone’lardaki tek sorun ağırlık değil. Evans, Ana Ekran Düğmesini özlediğini ve hayır, iPhone SE istemediğini söylüyor.

Evans, “Hayır, istemiyorum (iPhone SE), iPhone 6’yı istiyorum” diyor. “Bir şeyin eskisinden, artık çalışmayana kadar çalışmasını istiyorum.”

Chris Evans, “Jacob’u Savunmak” adlı bir Apple TV+ programında rol aldı ve gelecekteki projeler için geri dönecek. Apple’ın kendisi ve Scarlett Johansson’ın gelecekte platforma gelecek olan “Project Artemis” için 100 milyon dolar ödediği bildirildi.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/07/15/captain-america-star-chris-evans-misses-the-home-button-says-new-iphones-too-heavy?utm_medium=rss

Yorum yapın