Kamen Rider Black Sun, Uğursuz Bir İlk Fragmanı Aldı


Kamen Rider Black Sun filmi için Kamen Riders Black Sun ve Shadow Moon'un tanıtım görüntüleri.

resim: Toei Şirketi/ADK

1971’den beri Shotaro Ishinmori’nin Kamen binicisi franchise’lardan biri oldu en popüler simgeler Hem Japon kültürünün hem de tüm tokusatsu türünün. Franchise adını taşıyan birçok gösteriden 1987’ler. kamen binici siyah buşeyleri bağla. Şimdi 50 yaşında olan franchise ile ve başka Binici şey Bu olayı kutlamak için yapılan çalışmalarda, bu önemli seriyi yeniden başlatma şeklinde yeniden ziyaret etmenin tam zamanı.

Geçen yıl açıklanan, Siyah güneş 2016 web dizisinin izinden gitmek için tasarlanmıştır, Kamen Binici Amazonlar. O diziydi önceki serilerin sahip olduğu aile dostu havadan ziyade daha yaşlı hayranlara yönelik daha fazla şiddet, ve benzerleri. İlk teaser yayınlandı Siyah güneş daha olgun olduğu hakkında bir fikir verir Binici 2022’deki dizi, şovun başlığına odaklandığı için benzeyecek Black Sun Rider, Kohtaro Minami (Hidetoshi Nishijima). O wgibi Japonya sokaklarında dolaşıyor protestolar arkasından köpürüyor, sanki hayatın hareketlerinden geçiyormuş gibi görünüyor dünyada aktif bir insan olmak yerine. Çok kısaca, onun Rider takımına ve Nobuhiko Akizuki’ye (T.omoya Nakamura), Kara Ay Sürücüsü olacak adam.


Orijinal kamen binici siyah 1987’de ilk düştüğünde çok önemliydi. Sadece kendisinden önce gelenlere bağlı olmayan ilk gösteri değil, aynı zamanda 1988’ler şeklinde doğrudan bir devam filmi alan ilk gösteriydi. Siyah: RX. Her iki gösteri de sona erdi Kamen Rider’ın Showa Era ve dizi 90’lar boyunca filmler, sahne oyunları ve müzik CD’leri aracılığıyla yaşayacaktı. o zamana kadar değildi franchise’ın televizyona döndüğü Heisei Dönemi’nin başlangıcı ile birlikte Kamen Binici Kuuga Ocak 2000’de.

Aramak Kamen Binici Kara Güneş Amazon Prime Video’yu sınırlı bir seri olarak vurmak bu sonbahar. ilkini gözetle poster tam olarak aşağıdaiki Binicimizi ve onların böcek temalı takımlarına bir bakışı gösterir.

Kamen Rider Black Sun'ın İlk Bakışı Daha Karanlık Bir Kahramanın Yolculuğunu Anlatıyor başlıklı makale için resim

resim: Toei Şirketi/ADK


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/kamen-rider-black-sun-first-teaser-amazon-prime-video-1849050842

Yorum yapın