Kaldıraç, kırmızı bayraklar ve değişen bir girişim ortamı


Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin arkasındaki sayıları ve nüansı açtığımız, yeni başlayanların işi hakkında bir podcast.

Alex ve Lütuf en büyük, en cesur ve en kötü teknoloji haberlerini ele almak için geri döndüler. Bu hafta normal bir hafta olduğu için Salı günü kayıt yapmıyoruz. Yine de Equity’nin Cuma bölümümüzü kaydettiğimiz Perşembe günü yayında olacağını ekleyelim. Yani takılmak istiyorsanız, Twitter’da gösteriyi takip ettiğinizden emin olun.

Pekala, bu sabah neyle karşılaştık?

    • Hisse senetleri genellikle yükseldi, büyük kriptolar bu sabah çok fazla şey yapmıyor ve Coinbase düşürme gözümüze çarptı.
    • Backstage Capital, yalnızca mevcut portföy şirketlerine yatırım yapmaya odaklandığı için personeli işten çıkarıyor. Siyah kuruculara gitmeden öncekinden daha az sermaye ile, yeterince temsil edilmeyen kurucuların mücadelesine yatırım yapmaya odaklanan bir fon görmek bir serseri.

Yani, haftaya başlamak için harika bir yol. Biz evlat. Yakında yazışırız!

Hisse senedi her Pazartesi sabah 7’de ve Çarşamba ve Cuma sabah 6’da PDT’de düşer, bu yüzden bize abone olun Apple Podcast’leri, bulutlu, Spotify ve tüm dökümler.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/27/leverage-red-flags-and-a-changing-venture-landscape/

Yorum yapın