Jabra Black Friday indiriminin en iyi 10 fırsatı


Black Friday indiriminde Jabra Elite 7 Pro.

Zak Khan / Android Otoritesi

Kara Cuma 2022 neredeyse geldi ve sesten tasarruf etmek için yılın en iyi zamanı. Kulaklık oyun alanındaki en saygın şirketlerden biri olan Jabra’nın zaten Kara Cuma fırsatları en popüler tüm ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle devam ediyor. 10 favorimizi seçtik.

Bizim için en dikkat çekici Jabra Black Friday fırsatı, Jabra Elite 85t kulaklıklar için 139,99 $veya normal liste fiyatından 90$ indirim. Bu mükemmel kulaklıkların en büyük dezavantajının her zamanki 230 $ fiyat etiketi olduğu düşünüldüğünde, bu teklifi gerçekten yeterince tavsiye edemeyiz.

Jabra Elite 85t

Jabra Elite 85t

Ayarlanabilir ANC • İyi ses • Kablosuz şarj

Mütevazi bir tasarıma sahip harika bir gürültü önleyici kulaklık çifti.

Hayranların gözdesi Elite 75t’nin devamı, çevrenizdekilerin sesini azaltabilen ve aynı hızla sizi güvende tutmak için arka plan gürültüsünü yükseltebilen aktif gürültü iptali ekler.

Biraz daha ucuz bir şey arıyorsanız, jabra elit 3 da satışta. Bu daha basit kulaklıklar sadece 49,99 $ve aslında, bu anlaşmaların çoğu şimdiye kadarki en düşük fiyatlarla veya bu fiyatlara yakın.

İşte en sevdiğimiz 10 Jabra Black Friday fırsatı:

Bu teklifler yalnızca Kara Cuma için geçerlidir ve envantere tabidir, bu yüzden şansınızı kaçırmayın. Tüm satışı kontrol etmek için aşağıdaki düğmeye basın. Bu hafta başka hangi teknolojilerin sunulduğunu öğrenmek için Kara Cuma fırsat merkezimize gidin.Kaynak : https://www.androidauthority.com/jabra-black-friday-sale-3240777/

Yorum yapın