İşten çıkarmaların erken belirtileri geliyor – Teknolojik Haberler


Merhaba ve tekrar hoş geldiniz Eşitlikmanşetlerin arkasındaki sayıları ve nüansı açtığımız, yeni başlayanların işi hakkında bir podcast.

Bu, tek bir konuya odaklandığımız, bir soru düşündüğümüz ve gerisini açtığımız Çarşamba programımız. Takım bu hafta ara verdiğinden, bu haftanın başlarından eski ama ileri görüşlü bir bölümü tekrar oynatmaya karar verdik. Şubatta, Nataşa ve Alex diye sordu: Yeni başlayanlar Hopin’in yükselişinden ve şimdi mücadelelerinden ne öğrenebilir? Yabani ot gibi büyüyen şirketler için sırada ne var?

Hopin, 2022’de işten çıkarma yapan ilk teknoloji şirketlerinden biriydi; ve o zaman söylediğimiz gibi, belki de çok görünür bir kanarya olsa da, COVID-19’un ekonomik aksaklıklarını yeni zirvelere taşıyan tek girişim değil. Bize bölümün nasıl eskidiğini ve ekip hesabı mı yoksa ekip düzeltmesi mi yapıyorsanız söyleyin?

Piyasa değişiyor. Hopin 2021’de hızla büyürken, COVID-19 sırasında başarılı olan bir dizi şirket şimdi hem iç hem de dış beklentileri sıfırlıyor. Yeni yıl, yeni pazar.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/08/the-early-signs-of-startup-layoffs-to-come/

Yorum yapın